Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek tényleg Bischon...

Szerintetek tényleg Bischon Havanese kiskutya?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek aki válaszol! Szóval,3 hete vettünk egy kiskutyát, akitől vettük azt mondta havanese, de én a neten talált képek alapján nem vagyok benne biztos, túl rövid szerintem a szőre, vagy ti mit gondoltok? (most 10-11 hetes)

:-)



[link]


[link]


[link]


[link]


2014. febr. 17. 11:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

nem gondolom hogy csalódottnak kellene lennem, hiszen nincs miért, lett egy nagyon aranyos,szép, és nem mellesleg nagyon okos kiskutyám, aki igazán szeretni való kis vakarcs, csak hát, mint minden embert, engem is hajt/hajtott a kíváncsiság! :)

2014. febr. 17. 12:11
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

Ti is jól utána néztetek a fajtának látom! -.-

Ha már kutyát vesztek könyörgöm nézzetek már utána,hogy milyennek kellene legalább kinéznie!! Nem kutya vásárlás után kell a fajtának utána nézni -.-


Ennek a kutyának sose volt köze havanese-hez az tuti!!

Vmi terrier keverék lehet.

Örülök,hogy ti így is szeretitek,más tényleg háborog a saját felelőtlensége miatt.

De máskor ha egy fajtát vesztek akkor nézzetek alaposan utána és csak is tenyésztőtől vegyetek kutyát!!


Nagyon cuki a kutyus amúgy majd amikor idősebb lesz akkor majd jobban lehet látni a fajták jegyeit benne,akkor talán meg lehet mondani milyen fajták vannak benne, de én terrier keverékre tippelnék.

2014. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Remélem nem fizetettek érte sokat, hogy a barom szaporító ne hozzon le több almot is adjon el több ilyen kutyát a tudatlanoknak, akik az ár töredékéért menhelyről is kihozhatnának ilyen kutyust..
2014. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy az számít hogy mennyit fizettünk érte, mert most az gondolom hogy számomra megérte azt a pénzt, még akkor is ha nem fajta tiszta, de hogy megnyugtassalak, nem fizettünk érte több tízezret :)

Más, a neten nézelődtünk valóban, és mielőtt kutyát vásároltunk, nagyon sokat informálódtunk, és szerintem manapság már nagyon sok rosszat lehet hallani a tenyésztőkről is, pláne Magyarországon. Mikor elmentünk a kiskutyáért hozzátenném, még csak köszönőviszonyban sem volt a képen szereplő kiskutyával, és valóban nem hasonlított egy havanese kiskutyára, sőt az illető a 12 éves kisfiát küldte el a találkozóra, mondhattam volna, hogy na elmentek ti a fenébe, de mikor ránéztem a kiskutyára azt mondtam magamba, akárhogy is legyen, kell ez a kiskutya. persze mérges voltam az illetőre, de majd megbűnhődik ő nélkülem is, így nem foglalkoztam vele, szívesen felhívtam volna beolvasni neki de igazából nem lett volna sok értelme, így inkább el is szeretném felejteni, és inkább csak a kiskutyámmal szeretnék foglalkozni!

Lehet emiatt elítélni, és lehülyézni, de nekem még így is megérte.

2014. febr. 17. 12:48
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám valami terrier keverék, foxi, vagy jrt(jack russel).

Sokszor adnak el bischon keverékeket bischon néven, és remélik, hogy arra a szülőre ütnek, így én azt se zárnám ki hogy bischon x jack russel terrier.

2014. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor kit érdekel:)

Ha lesz még egy kutyátok, akkor legalább tudjátok, hogy hogy ne vegyetek.

2014. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Firestorm ***** válasza:
Foxi,tacsi esetleg snaci keverék is lehet.
2014. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Csak tudod,ezzel támogatod a szaporítókat.


Tenyésztőknek pedig utána lehet nézni,kérdezősködni, meg keresni őket akár közösségi oldalakon stb


Azért senki nem azt mondta,hogy egy most induló tenyészetből vegyél kutyát,de aki több tíz éve foglalkozik az adott fajtával és esetleg ki rakod ide a kérdést,hogy xy kennelből kinek van kutyája meséljen a tenyésztőről,kutyáiról stb és máris okosabb leszel.

Mai világban mindennek utána kell alaposan nézni.


Ismerősöm is vett már tenyésztőtől beteg kutyát,aki 6 hónaposan el kellett altatni,de nem ez az általános!


Rendben van,hogy megsajnáltad és nem akartad ott hagyni,de én akkor sem vettem volna meg pláne,hogy nem is a képen szereplő kutyát hozták oda!

Így tovább fogja szaporítani a kutyáját és eladja a sok tudatlannak.

Ezért van annyi szaporító,mert a kezdő,tudatlan emberek így is úgy is megveszik a kiskutyákat.Előtte senki nem tájékozódik rendesen.Csak utána amikor már észre veszik a kutyának nem így kéne kinéznie.

2014. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A 18-as jól mondja. Két kérdésem van: te hány éves vagy, és mennyibe került a kutya?

Amúgy ez a kutya tutira keverék.

2014. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Akiteki ***** válasza:
89%
Nem az a baj, hogy keverék, hanem hogy megint valaki támogatott egy felelőtlen szaporítót. Ha eladta az összes kölyköt, akkor majd megint összeengedi a kutyáit. Ha meg nem kell senkinek, dobja ki az út szélén dobozban, vagy ereszti szélnek az utcán.
2014. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!