Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan humán gyógyszerek...

Vannak olyan humán gyógyszerek, amik a kutya halálához vezetnek?

Figyelt kérdés

Nyugi, nem akarok állatot mérgezni.

A nagyszüleim szednek vagy 70 féle gyógyszert és még ugyanennyi vitamint meg kiegészítőt, össze-vissza rakják le a lakásban, ahol a kutya bármikor megeheti. Pl. a nyugibogyó van a fotel kartámláján, mert Papa a híradó közben ott ül és akkor szokta bevenni.

Nagyon aggódok a kutyáért, nem tudom, hogy jogosan-e. Hiszen bármikor megehet 1-1 levél akármit.

Illetve a mamám még cukorbeteg is és az inzulinos tollát is hol ide-hol oda rakja.

Mi történhet ha a kutya úgy dönt, hogy de jó játék az inzulinadagoló?

És mik azok a gyógyszerek, amik a kutya halálához vezethetnek?


2014. febr. 17. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek közül, a vitaminok kivételével gyakorlatilag minden... E kéne pakolni őket valahova, vagy kirakni a kutyát abból a szobából.
2014. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb humán gyógyszer mérgező a kutyának.
2014. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megszerez egy levelet bármiből és betermeli az egészet, garantált a mérgezés. Még fájdalomcsillapítót sem lehet nekik találomra adni, annyira érzékenyek. Muszáj, muszáj elzárni vagy a gyógyszereket, vagy a kutyát! Tudom, hogy idősekkel nehéz megértetni, de beszélj velük, nehogy baj legyen.
2014. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Így van, nem könnyű az idősekkel. Hetente járok hozzájuk takarítani, de minden héten katasztrofálisabb a helyzet.

Amitől a legjobban félek az inzulin. Mi történhet, ha megeszik/iszik egy ampullával?!

De komolyan, mi történhet vele? Csak hogy fel legyek készülve, amikor jön a telefon...

Mondhatok én nekik bármit... Kb fél év, és magamhoz veszem a kutyust, előbb nem tudom.

2014. febr. 18. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek vacak az íze,magátõl nem fogja beenni a kutya.Szóval annyira nem kell aggódni.
2014. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!