Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok eladó vörös...

Hol találok eladó vörös szőrű, barna szemű (kölyök) husky-t? Lehetőleg 40 ezer ft alatt

Figyelt kérdés
Leginkább Kecskemét vagy Budapest környékén

2014. febr. 17. 20:12
 1/7 sippara ***** válasza:
88%
A százezres ferrarik boltja mellett van a harmincezres huskybolt a hűvösvölgyi úton, az ingyenház után, de még az ötezres lamorghini szalon előtt.
2014. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
2014. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne, sőt, legyen tökéletes kutyává előnevelve, vigye ágyba a reggelit, és szedje maga után a sz*rt. Ennyi elvárás után gondolom amit te tudsz biztosítani az napi fél óra labdadobálás a kertben ELEINTE, aztán szerencsétlen mard dísznek.
2014. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
80%
40 ezer alatt bármelyik szaporítónál. Még be is festik a kívánt színre, csak fizess érte.
2014. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Sehol. Az ember vagy menhelyről hoz el kutyát vagy fajtamentéstől. Vagy pedig megvásárolja a tenyésztőtől 100+ ezerért. 40.000ért nincsenek fajtatiszta kutyák.

Megkérdezhetem, hogy miért akarsz olcsón hozzájutni egy kutyához, amitől viszont azt várod, hogy tizenévig társad legyen? Na, a kettő együtt nem fog menni.

2014. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
szánhúzó alapítvány van most egy olyan kölyök
2014. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Aldiban most van pont egy pár ilyen. Hasra fogsz esni mindössze 1400ft.Nem kell etetni, sétáltatni, de simogathatod amikor akarod.

Én is vettem.

Szerintem a legcukibb plüss az én Hamiltonom kijön a többivel is,velem alszik.. :)


De mindent félre téve.. Ennyiért nem kapsz vagy ha kapsz is nem azt kapsz.

100.000 felett már igen de egy Huskynak még a havi eledele is rendes etetés mellett megüti a 40.000 forintot.

Száraztáp vagy barf, lazac olaj, kiegészítők..ez egy aktív fajta mozgatni kell sokat és az energiába kerül. Kaja->energia

Ha nem fedezi beteg és gyenge kutyád lesz ami idő előtt elhullik.

2020. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!