Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visszavigyem a kutyámat az...

Visszavigyem a kutyámat az állatorvoshoz, vagy felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt elvittem a kutyám az állatorvoshoz,több dolog miatt is, pl. 2 óránként pisilt, sokszor maga alá vizelt, stb. Ezen kívül volt egy kisebb púp az oldalán ami miatt izgultam,hogy mi lehet az. Az állatorvos közölte,hogy szerinte ultrahangozni kellene,hogy megnézze minden rendben van-e a veséjével, illetve a púp ami rajta van az látszódni fog az ultrahangon ha belül van valamilyen elváltozás. Kiderült,hogy a veséjének a szerkezete "megbomlott" képet mutat, a mája meg egyáltalán nem is látszódott csak egy kis része. Azt mondta,hogy vérvételre lenne szükség,hogy mi a helyzet a veséjével meg a májával. A púpra azt mondta,hogy csak az izommal van valami és,hogy figyelgessem. A végén 25 ezret fizettem a vizsgálatért, vérvételért és a gyógyszerekért. Másnap felhívtak,hogy a vérvétel alapján semmibaja sem a veséjének sem a májának. Mondták,hogy menjek vissza, mert az epehólyaggal van valami valószínűleg és,hogy majd egy olyan állatorvos megnézi aki tapasztaltabb az ultrahang terén. Most nem tudom mit csináljak, félek megint tízezreket fogok otthagyni a semmiért. Szerintetek visszavigyem?
2014. febr. 18. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt azért tudd, hogy az "eredménytelen" vizsgálatnak valójában van eredménye: ki lehet zárni egy csomó betegséget általa. Mondjuk az nekem furcsa, hogy a vizelettartási problémához miért nem rögtön vizeletvizsgálattal nyúlnak hozzá, de a diagnosztika az állatoknál is elég bonyolult tud lenni.
2014. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez az amit én sem értek,hogy miért nem ezzel kezdték.
2014. febr. 20. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!