Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom elkaphatja tolem a...

A kutyusom elkaphatja tolem a betegseget?

Figyelt kérdés
Torok es Mandula gyulladasom van es a "tolvaly" kutyusom kicsente a taskabol a PZSt es meg is ette, nem tudtam tole sehogysem elvenni, utolerni, feltette mint a csontjat.Sajna a zsepi teli volt. O beteg lehet tolem?
2014. febr. 18. 20:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
egyepkent tanitgatom: labdat eldobom visszahozza! botot szintugy! fonott kotel jatekat is! Elcsent taknyos PZSt NEM! nagyon nem erthetek hozza es rettentoen neveletlen kutyam van...
2014. febr. 19. 19:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy trükköket tud még neveletlen. Pont ebből látszik hogy fogalmad nincs miről beszélsz.
2014. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja persze őrizze a házat meg szórakoztassa a kölykeidet, de idő az nincs rá, gondolom sétálni sosem szokott, ki van b***szva a kertbe és hetente 2X eldobod neki a labdát. Hányok ettől a tipikus magyar állattartástól.
2014. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:
Nálunk kapta már el fél éves kutya a gyerekektől a vírusos torokgyulladást.
2014. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
12, 13. neked nincs fogalmad te nehez felfogasu, ertelmi fogyatekos!!! Latszik mennyire vagy tupa te begyoposodott uninteligens gerinctelen! Kolykeid esetleg neked lehetnek, ez az idiotizmus tetofoka!!!
2014. febr. 19. 20:48
 16/17 A kérdező kommentje:
"Akiteki" koszonom a hasznos valaszod! :-)
2014. febr. 20. 09:20
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert gondolja itt barki is, hogy tud barmit is az eletemrol es az anonimitasa feljogositja a gyermekeimrol megjegyzeseket tenni. Latszik, hogy eggyesek azert vannak itt, mert nincs semmi dolguk, nincs sekniuk, foleg gyerekuk nem, ha az enyemeket kolykoknek nevezi, es varjak kibe kothetnek bele. Talan a sajat szanalmas eletevel kellene torodni es nem itt masokat tamadni mondvacsinalt indokkal.

Tovabba a kutya nevelesrol. nem azt irtam, hogy csak abbol allna a neveles, hogy parszor eldobnam neki a dolgokat, csak leirtam, hogy visszahozni mi mindent tud es szok, ennel sokkal kiterjettebb a nevelesi technikam, az o tudasa is es a foglalkozasi ido is, de ugye paran ezt is tavolbol jobban velik tudni nalam! Nem akarja esetleg "valaki" ram uszittani az allatvedoket, mert a kutyamat nem 4fal kozot bezarva tartom, hanem szabadon, nagy teruleten kielheti mozgasigenyet, azert mert ugy veli itt "valaki" hogy kinzom azzal mert jatszik a gyerekekkel,kenyszeritve volna a jatekra, vagy esetleg azzal mert nem hagytam az utcan sinlodni, hanem magunkhoz fogattuk, talan jobb lenne belole kobor eb mint csaladtag. Furcsa es felborult prioritasai vannak itt paraknak.


Es utolso sorban szeretnek mindenkit megkerni aki nem a valasszal szeretne segitteni az ne is irjon, ha ertelmeset nem akar, vagy nem tud ne irjon es ne pazarolja az idomet!


Mindenki masnak halasan koszonom a segitseget! Nekik szep napot kivanok!

2014. febr. 20. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!