Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányhat a kutyám a nyers hústól?

Hányhat a kutyám a nyers hústól?

Figyelt kérdés
Szerdán adtam a kutyámnak nyers kacsa szívet és csirke nyakat zöldséggel és rizsel és yoghurttal és az nap este vagy 3x hányt és picit nyüszített is azután olyan bágyat volt,reggel elvittem orvoshoz az orvos meg lehordott hogy miért adok a kutyának nyers húst...tényleg amiatt hányhatott vagy a yoghurt miatt?
2014. febr. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán hirtelen váltás volt a tápról a nyersre. Általában nem is rágják előtte, csak nyelik. Általában ami kijön, azt vissza is eszik.
2014. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes fokozatosan átállni. Én egy éve etetek nyersen, de ilyet nem tapasztaltam. Nálunk fordítva volt, a táptól sokkal sűrűbben hányt.
2014. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán.Főleg ha kisebb kutya vagy egyben nyelte le.Érdemes egészen apróra vágni,ha kisebb a kutya,vagy most kezdi csak a nyers kosztot.
2014. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már én is jó idelye nyersen etetek. Hányás akkor szokott előfordulni ha túl mohón habzsol. Ez főleg az első időben fordult elő. Az meg hogy a dokid lehordot nem is lep meg, a dokik inkább a tápra esküsnek. Egyfelől biztonságosnak gondolják, másrészről jó üzlet nekik.
2014. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem evett tápot csak 5 hónapos koráig onnantól főztem neki most lesz nem sokára 11 hónapos,és nem a húst hányta vissza hanem fehér habosat hányt :( jót akartam neki ezért adtam neki nyerset és amikor hányt annyira lelkiismeret furdalásom volt/van :(
2014. febr. 22. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
A fehér habos valószínűleg sav volt. Ne aggódj hamar megszokja a gyomra ha nyerset kap. Ráadásúl ha nem főzöd egy csomó a kutya számára fontos enzim is megmarad a húsban.
2014. febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen hányhatott az enyém 1 éve szik nyerset, de az első két hónapban voltak ilyen gondjaink nekünk is, de aztán hozzászokott, előtte tápot evett gondolom a szervezetének furcsa volt.Semmiképp ne hallgass a dokidra, sok nem ért ám a táplálkozáshoz, többet közt az enyém se.
2014. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 freedii válasza:
Soha nem adtam a kutyáimnak nyers húst, kivétel a porcos marhahús. A farhátról, nyesedékről stb. lefőzöm a vizet , picit pirítom.
2014. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!