Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Shining...

Mi a véleményetek a Shining Gold- golden retriver tenyészetről?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó golden kennelt keresek, ezt találtam a legszimpatikusabbnak, itt az oldala: [link]
2014. febr. 23. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon jo kennel szep kutyaik vannak a kiskutyak is boldognak es egeszsegesnek tunnek szerintem jo valasztas. :)
2014. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kennel. Valóban az egyik legjobbnak tartják az országban! A tenyésztő nagyon nagy odafigyelést ad a kutyáknak, foglalkozik velük, minden kutya egészségesen kerül ki tőlük es ügyelnek arra, hogy kiknek adják. Innen csak akkor javasolt kutyát venni ha valóban megvan minden ami egy goldennek kell. en mar beszéltem a hölggyel egy kutyus 200.000 forint körül van. Sok sikert a továbbiakhoz! :-)
2014. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!