Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sheltie kennel? Agility!

Sheltie kennel? Agility!

Figyelt kérdés
Olyan sheltie kennel keresnék, ahonnét tudnék olyat kutyát foglalózni, elhozni, aki alkalmas agilityre. Nem szeretném, hogy a kutya túl latymatag lenne, vagy túlon túl érzékeny.

2014. febr. 23. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb kennel kiírva, hogy mik a céljai a kutyáival. Pl. show vonal, vagy kimondott munka kutyákat tenyészt. Érdemes megnézni a kennelek oldalait, esetleg beszélni a tenyésztővel. A tenyésztők tudnak neked az alomból is kimondottan aktív kis kutyát választani. Egyébként az agility nem hinném, hogy kihívást jelentene egy átlag sheltienek, szerintem bármelyik kennelből fognak tudni ilyen kutyust adni. :)
2014. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont h az átlag sheltievel agilityzni nem igazán lehet. A sheltie meg túlérzékeny, ezt ha nem tudod elfogadni akkor ne sheltied legyen... Magyarországról én vennék. Külföldről meg referencia nélkül nem fogsz kapni olyan helyről ami agilityre jó.
2014. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a nem kimaradt...

szóval Magyarországról én nem vennék sportra.

2014. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de azota mar lett kiskutyam :)
2014. dec. 27. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!