Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyát (11 hónapos,...

Kinti kutyát (11 hónapos, kan, Westie) hogyan lehet megtanítani, hogy mindig egy helyen intézze a dolgát?

Figyelt kérdés
Az ivartalanítás segít azon, hogy ne pisiljen mindent össze?
2014. febr. 24. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nehéz körülményes és sokat kell vele foglalkozni hogy egy helyre intézze a dolgát de az is csak a kakival megoldható a pisi nem lesz egy helyen soha...

Arról nem is beszélek hogy a westi qrvára nem kinti kutya.. amúgy meg ha sétálna eleget akkor nem jelölne kerten belül legalábbis nekem a 3kanból egyik se jelöl kerten belül

2014. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te mennyire vagy normális, hogy egy westie-t kint tartasz? Ja, semennyire. És mielőtt jössz azzal hogy most meleg van súgok, hogy nem csak azért kell bent tartani mert amúgy sz***rrá fagy, hanem mert TÁRSASÁGI kutyus, szüksége van az ember közelségére. De mindegy, mert következő télen vagy egy nagyobb hidegben úgyis megdöglik... Addig meg kihúzza valahogy.
2014. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy inkább benti kutya, de több állatorvos (és gazdi akinek szintén kint van a kutyusa) is azt mondta, hogy semmi baja nem lesz. Bemegy a házába, szép nagy bundája van. Egész nap nem vagyunk otthon, a kertet már szétrágta, nagyon nem örültem volna neki, ha a bútorokat rágja szét a lakásban (meg a gyerek játékait). Így csak a hinta és kerti pad/asztal bánta.
2014. febr. 24. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
igen... mert nem kerti törpét vettél hanem kutyát. Tudod ő nem csak dísz foglalkozni is kell vele. Sétálni, tanítani akár sportlni és ha el van fáradva akkor nem fog rongálni 4kutya van a lakásban velünk egyik se rongál.. és a 4ből 3nak nagyobb a mozgásigénye mint egy westinek ez biztos ^^
2014. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyit van egy nap sétáltatva?
2014. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a westit nem tudom hol laksz de lehet tudok segíteni de a menhelyi kutya jó ötlet
2014. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!