Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A puli szuka kutyám miért...

A puli szuka kutyám miért csinál úgy mintha kan lenne és du. Ja a lábamat?

Figyelt kérdés
Csak az enyémet a páromét nem.
2014. febr. 24. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy nemtől független viselkedés, a legdurvább módja a dominancia kifejezésének. A kutyád ezzel jelzi mindenki felé, hogy fölötted áll a rangsorban, és a tulajdona vagy.
2014. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Mert a rangsorban Téged nem tekint maga fölött állónak.

A párzómozdulat ösztönösen benne van a szukákban is, nem csak a kan kutyákban. Ők így fejezik ki egymás között az alá-, fölé rendeltséget.

Ne engedd neki, hogy ezt csinálja, szólj rá határozottan és told el magadtól.

Ezt a videót pedig nézd meg, szinte ugyanaz a szitu:

https://www.youtube.com/watch?v=NI53IzK5wqE#aid=P8rFfaRX98Q

2014. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Teljesen kizártnak tartom, hogy azért csinálná. Tudja, hogy én vagyok a főnök. Nem szoktam bántani, de elég ránéznem és behúzza fülét farkát.

Inkább arra gondoltam, hogy maszturbál. Annyira liheg közben meg olyan mintha élvezkedne.

2014. febr. 24. 10:30
 4/20 Imola Ágnes ***** válasza:
81%
Az, hogy fél tőled, még messze nem jelenti azt, hogy felette vagy a rangsorban...inkább azt jelenti, hogy van valaki a falkájában, aki bár fizikailag felette áll, szellemileg mégsem tud vezető lenni...így ő össze van zavarodva. Ez a mozdulat egyértelműen dominancia. Ahhoz, hogy te legyél a vezető, sokkal több kell és teljesen más kell, mint hogy féljen tőled...
2014. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ha nem én lennék a vezető, akkor szerintem nem hajtana végre általam adott parancsokat sem.

Kisebb testű kutyáknál a plüss játék meghágása is azt jelenti, hogy felette áll egy tárgynak?

Nem lehet, hogy egyszerűen jól esik neki?

Látszik rajta, hogy élvezi. Szinte nyög közben.

2014. febr. 24. 10:50
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Higgy, amit akarsz, de a világon bármelyik szakértő azt fogja mondani, hogy ez dominancia.
2014. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

A plüss hágása is azt jelenti, hogy felette áll, de inkább azt, hogy az övé.

A magyar terelőkutyák nagyon okos, rafkós kutyák, nehéz valójában föléjük kerekedni.

Az, hogy teljesíti a kiadott parancsokat, nem jelenti azt, hogy fölötte vagy, mert a legtöbb puli-mudi-pumi valóságos stréber.

Az pedig, hogy tart tőled, szintén nem jelent semmit, mert akkor se tart alkalmasnak és pont.

Ráadásul, a kutyák nagyon dinamikusan tudnak a viszonyok között. Ezért vannak olyan esetek, hogy a kutya a lakásban egy angyal, a szabadban meg egy akarnok.

2014. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Természetesen nem hiszek benne.

A nők sem azért lovagolnak a párnán mert dominánsak akarnak lenni, hanem mert élvezik.

Ez egy durva példa volt.

2014. febr. 24. 11:03
 9/20 Andizsuzsi ***** válasza:
81%

Kedves kérdező!


Mi a búbánatos francnak kérdezel, ha a válaszokat élből elutasítod? A kutyák nem maszturbálnak. Párzási hajlamuk a szukáknak akkor van, ha tüzelnek, a tied nyilván nem. A meghágás, legyen az nőstény, vagy kan, a gazdával szemben az egyik legnagyobb "pofátlansagá", egyértelműen a dominencia jele. A párnák, plüssök stb. hágása szintén. Nem a párnával, hanem veled szemben.

2014. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

két dolgot jelenthet de szorosan összefüggenek.


mindenki felé dominacia aki ott tartózkodik (de leginkább feléd)


vagy annyira fruszrált a kutya hogy csak így tudja levezetni.. (de akkor meg tárgyon szokták csinálni, de akkor is dominancia mindenki felé)


A kutyák állatok, nem szexelnek élvezetből... csak akkor ha valamit ki akarnak fejezni vele vagy akkor ha szaporodni szeretnének.

2014. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!