Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A puli szuka kutyám miért...

A puli szuka kutyám miért csinál úgy mintha kan lenne és du. Ja a lábamat?

Figyelt kérdés
Csak az enyémet a páromét nem.
2014. febr. 24. 10:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A szukáknak csak a tüzelés időszakában van szexuális gerjedelme. A kutyák nem maszturbálnak. Ehhez nincs is megfelelő külső szervük, mint a nőknek. A kutyád téged dominál le ezzel a viselkedéssel. Lehet, hogy fáj az igazság, de attól még igaz. De persze, ne hidd el, ha nem akarod.

Bár, hogy őszinte legyek, engem nagyon zavarna a gondolat, hogy a kutyám rajtam élvezkedik.

2014. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ezt viszont nem mondtam, hogy több mint egy hete tüzel és csak előtte 1-2 héttel kezdte ezt el.
2014. febr. 24. 11:15
 13/20 anonim ***** válasza:
szuka kutya ha tüzel, ha nem, nem így fejezi ki hogy párosodni akar :D
2014. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Majd akkor leszokatom valahogy.

Csak azt nem értem, hogy eddig miért nem csinálta?

Azért lettem alárendelt, mert szeretem és nem ütöm verem?

Hihetetlen.

2014. febr. 24. 11:29
 15/20 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem. Azért lettél alárendelt, mert határozatlan vagy. Pl. ezt a helyzetet egy határozott nemmel rövid úton meg lehetett volna oldani. De te ahelyett, hogy ha már kutyád van, vennéd a fáradságot, és utánaolvasnál a dolgoknak, háborogsz azon, ha kritika ér. Én soha még a hangomat sem emeltem fel a kutyámmal szemben, de soha nem merne megengedni magának ilyet.
2014. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15-ös

Ne ítélj meg és ne mondj véleményt arról, hogy hogyan bánok a kutyámmal, hiszen nem ismersz. Nagyon sok kutya csak álmodik arról, hogy a gazdája ennyit foglalkozzon vele amennyit én az enyémmel. És meglepődsz, de ismeri a nem szót is. Sőt nagyon sok másikat is.

BIZTOS, hogy nem alárendeltségről van szó. Erre meg is leltem a bizonyítékot. "A kutyáknál párzó modulatok megfigyelhetők, hormonális változásoknál, ivarérettségnél is."

Nem megsértve éreztem magam azzal, hogy alárendeltnek mondtok, hanem egyszerűen annyira ismerem a kutyám minden rezzenését, hogy tudom, nem erről volt szó.

2014. febr. 24. 11:46
 17/20 A kérdező kommentje:
Kérdésemre megleltem a választ.
2014. febr. 24. 11:47
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez az első tüzelése?

Mert akkor pont beleillik a kamaszkorba, amikor a kutyák szeretik áthágni a szabályokat.


A kutyáknál ezt a dolgot nem fizikai bántalmazással kell megoldani (nem is lehet), hanem szellemi síkon. Határozottnak és következetesnek kell lenni. Van egy csomó módszer, érdemes lenne utánaolvasnod.

2014. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

Oké, hogy ismered a kutyád, de 15-en leírtuk ugyanazt, és Te mégis a saját igazadat hajtogatod.

A szuka kutyák NEM végeznek párzó mozdulatot akkor sem, ha tüzelnek.

2014. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Andizsuzsi ***** válasza:

"ne mondj véleményt arról, hogy hogyan bánok a kutyámmal"


Semmilyen véleményt sem mondtam arról, hogy hogyan bánsz a kutyáddal. Az, hogy sokat törődsz a kutyáddal, nagyon dícséretes, de korántsem jelenti azt, hogy jól is törődsz vele. Ha ismeri a NEM parancsszót, akkor pedig egyszerűen rászól, és máris megszűnt a problémád (bár érzésem szerint neked nem probléma, hanem természetes, hogy a kutya a lábadon "élvezkedik".)

2014. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!