Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 2 hete szült, és...

A kutyám 2 hete szült, és tegnap éjjel az egyik (a legnagyobb) kiskutyáját kirakta a házából, nem foglalkozott vele. Vissza raktam alá, azóta semmi nem történt. mi lehet az oka, hogy kirakja maga alól a kölykét, és nem gondolzza tovább?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem szóló írta. Hyvd ki az orvost, hozzon kutyatápszert és etesd a kicsit szépen 2 óránként. Sokan megtettük már ezt, ha nincs valami konkrét baja a kölyöknek, akkor túléli, ha megfelelően gondoskodsz róla.

A te felelősséged, te engedted elleni a kutyád.

2009. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
garázs, kennel, a ház egy olyan rész (pl fürdő) ahol semmi bajuk se eshet, és figyelsz rájuk?
2009. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Vidd be meleg helyre, pl. a szobátokba az ágy mellé, egy dobozban.Elég már 3 óránként etetned a kicsit.

Lehet kapni kutyatápszert.

3 hetes korától elkezdheted majd a hozzátáplálást, forró vízbe áztatott, jó minőségű kutyatáppal.

Az, mire kihül, pépesre lehet összenyomni.

Vigyázz azonban, mert ha nagyobb lesz a kicsi, az anyja akkor is bánthatja majd, sőt, meg is ölheti, ha nem figyelsz oda.

Húúú, nagyon sajnálom a kicsit, meg persze téged is, nehéz heteid lesznek.

MAjd írj, mi lett a kutyussal.

Amúgy milyen fajtájú ebke?

Üdv.

2009. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? A többi picit is megnézte, kaptak féreghajtót?
2009. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Ne törődj a bunkókkal :S

Írj, hogy mi lett! Tényleg simán fel tudod nevelni tápszeren. Lehet, hogy sok kiskutyája avan, és megterhelő neki mindet etetni?!

Viszont ha nem tenyészkutyád van, tényleg próbáld megakadályozni, hogy máskor i szüljön- látod, nem olyan egyszerű ez, és elég sok a gazdátlan kutyus így is.

2009. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bevittem a kicsiket az anyjukkal a garázsba, péntek óta hál'Istennek semmi gond nincs velük:szoptatja, takarítgatja őket, nőnek szépen a picurkák, úgy tűnik egészségesek is.Nem tudom azóta sem, mi lehetett az udvaron a kennelben a gond,hogy kirakta őket, de itt minden okés.remélem az is marad:-)
2009. dec. 14. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!