Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eteti valaki Natur Croq-al a...

Eteti valaki Natur Croq-al a kiskutyáját?

Figyelt kérdés
Át szeretnék térni valamilyen más tápra a kutyámmal, mert az anyai házban pedigree juniort kapott, de látszik rajta hogy azt annyira nem szereti. Most ezt vettem. Elsőre úgy tűnik szereti. De jót is tesz neki? Mik a tapasztalatok ezzel a táppal kapcsolatban?
2010. aug. 2. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pedigreenél 100X jobb. Egy középkategóriás táp.

Milyen fajta kutyus?

2010. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy 3 hónapos máltai selyempincs
2010. aug. 2. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem prémium kategóriásat keresel akkor neki jó. Plussz vitamint azért lehet, h adnék neki.

De kérdezd meg az állatorvost.

Vagy ha már Happy Dogot adsz neki miért nem a supreme változatot adod az sem sokkal drágább és az mellé vitamin sem kell.

Happy dog mini baba-junior: [link]

2010. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt kapja az egyik kutyám, sajnos a supreme-re nem mindig futja. :S Szerintem a közép kategóriában az egyik legjobb, nincs benne sem tartósító, sem színezék, sem szója. Igaz, hogy a nagyja gabona, de legalább természetes összetevői vannak. Én etetek mellé házi kosztot is, húst, rizst, zöldségeket.
2010. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én natur croq-al etettem 5 hónapos koráig.

aztán váltottunk a supreme junior-ra. majdnem ugyanannyiba kerül mindkettő.

mindkettőt szereti, néha kap maradékot is, azt persze mindennél jobban szereti!

mindenki kérdezi mitől olyan fényes a szőre? megmosva soha nem volt és kinti kutya. gondolom , csak jó lehet a happy dog, ha ilyen szépen fejlődik az ebállat :-)

2010. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!