Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a hirdetés...

Mit gondoltok erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

[link]


beszéltem már a gazdival, oltva, féregtelenítve vannak 3 hónaposak lesznek 25E forintért! Szerintetek?



2014. febr. 24. 12:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, teljesen normális válaszokat kaptál. Nem értem, mi a bajod - az, hogy nem neked tetsző választ kaptál? Hát akkor, hogy örülj:

vedd meg a kutyát, és imádkozz, hogy ne kelljen az elkövetkezendő két évben a kutya árának ötszörösét fizetned állatorvosi költségként... Meg, hogy ne cocker spánielnek nézzen ki végül xD Mert innentől a vak szerencsére bíztad magad.

2014. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
nem, én nem az vagyok
2014. febr. 24. 18:35
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlít a fajtára, de már a nevét se jól írta le. A fajta rendes neve Cavalier King Charles Spániel. 25 ezerért egyetlen ilyen hirdetős oldalról nem kapsz kutyát. Gondolom, chipet, törzskönyvet nem ad, vagy csak igény szerint. Ne innen vegyél kutyát!
2014. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!