Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám bevadítani a...

Hogyan tudnám bevadítani a kutyámat? Nem akarom, hogy a szomszéd simogassa! Ha én nem mehetek a kerítés közelébe, Ő se merjen!

Figyelt kérdés

Neki van saját kutyája láncra verve! Simogassa azt!

Nem tudom elzárni, nincs kennel, és a kertítés az drót kerítés, és a kutyám barátságosan, oda megy hozzá!


Azt akarom, hogy vad legyen, ne tudja már oda hívni a szomszédom! Ha nagyon kutyázni akar, kutyázzon a láncos kutyájával!


Hogyan tudnám bevadítani? Az Ővé is vad, ha a kerítés közelébe megyek, már szedné szét ugatva a láncot! Na az enyémnek is ilyen reakció kellene! Ha engem nem enged a kerítés közelébe az Övé! Az enyém se engedje Őt oda! 1:1 állást akarok!


Ötletek?



2014. febr. 24. 15:12
1 2
 1/17 sippara ***** válasza:
90%
Nőj fel?
2014. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ok, egyéb tanács?
2014. febr. 24. 15:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kerítés megcsinálása olyanra, hogy ne lehessen átlátni rajta. Így simogatás sem lesz.

Szomszéddal beszélgetés, hogy legyen szíves hanyagolni a simogatást. Amúgy miért baj, ha simogatja?

2014. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert NE simogassa! Én se simogatom más kutyáját! Akkor Ő neki minek kell hízelegnie neki? Még a hangja is idegesít, hogy "gyerek ide drágám! jajj de szép vagy!" a saját kutyája meg láncon nézi, és csahol! Azt simogassa!
2014. febr. 24. 15:22
 5/17 Firestorm ***** válasza:
84%
Hány éves vagy?Már bocs,de amit művelsz egy 9 éves kislány vergődésére emlékeztet.Ez a tipikus,ha én sem te sem bibibii...
2014. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
11 múltam!
2014. febr. 24. 16:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő a kutyád? Milyen fajta? Mert ha eleve olyan fajta aminek az a jellege hogy emberekkel barátságos akkor veszett fejsze nyele.


Amúgy istenem, 11 éves vagy, hogy gondoltad te ezt el hogy majd egyedül nekiállsz bevadítani a kutyát? Eleve bukó az egész mert ez a kutya jellemétől függ, az ÖV-hez meg még igencsak kölyök vagy.


Ha annyira zavar akkor szólj a szomszédnak és foglalkozz többet a kutyáddal. Az enyém is nagyon barátságos mindenkivel, mégsem megy oda vad idegenekhez még ha azok kajával csalogatnák akkor se, mert _hozzám_ ragaszkodik, és nem mástól várja el a törődést.

2014. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Firestorm ***** válasza:
95%
Az igen,ez aztán a kor.Inkább tanítgassad a kutyát és ne a vadságra,mert még a végén téged fog megenni.
2014. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Úgy viselkedsz mint egy 5 ÖT éves nőj már fel te hülye! Amúgy a láncra vert kutya nem arra van betanítva hogy te simogassad!
2014. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 k.zl ***** válasza:
100%
Ha lenne vér a pucádban, nem lennél gyáva, akkor megmondanád a szomszédnak a véleményedet, és nem a kutyádat akarnád megváltoztatni. Miért kell neked is egy szerencsétlen, beteglelkű kutya? Inkább örülnél, hogy a tiéd normálisan él és viselkedik? Mondd meg a szomszédnak, amit ide leírtál a kérdésbe, és meg van oldva.
2014. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!