Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig rám ugat mérgesen a...

Mindig rám ugat mérgesen a szomszédban q kutya, mikor a saját felemen megyek a járdán. És megijedek! Mi lenne, ha rafujnek sűrített levegőt?

Figyelt kérdés

Attól ne sérül meg, csak megijed! Vagy le slagoznam mikor bedilizik a kerítésnel!

Attól se lesz baja!

Leszokna arról, hogy tamadjon rám a SAJAT kertemben?

Vagy én is támadjak rá, ha a kerítés közelébe jön?

Utalom, mikor nyugisan megyek az meg mint valami tank rohan a kerítésnek ugatva! Sose akartam atmaszni!

Mitől paranoiás?



2014. jan. 8. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mielőtt akcióba kezdesz megfordult a fejedben, hogy beszélj a kutya gazdájával?
2014. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 intrepid ***** válasza:
47%
Lehet hogy nevetséges, de mikor a fiamat hordtam haza jó régen az óvodából, egy kutya rendszeresen ijesztgetett a kerítésen keresztül bennünket. Elég volt 3 alkalommal levizelnem, azután leszokott róla.
2014. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lancos kutya, nem hiszem, hogy ép elmeju! A gazdái szarnak rá!
2014. jan. 8. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésre nem válaszoltál. Beszéltél a gazdájával?

Mellesleg mindkét ötlet kockázatos. Nem tudhatod, hogyan reagál, akár fordítva is elsülhet.

2014. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem érted? Szerinted aki láncra veri a kutyájá, azt erdekelni fogja, hogy a szomszédra tamadna???
2014. jan. 8. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Megkérdezhetem, hogy mi a bánatért kérdezősködsz, ha az adott válaszok neked nem megfelelőek?


Lelked rajta, próbáld meg, aztán vagy írsz ide választ vagy...

2014. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

És szerinted hogy támad rád,ha saját elmondásod szerint láncon van?

Egyébként amíg nem jön ki a területéről,nem sokat tehetsz.Ha az én,kerítésemen belül lévő kutyámmal csinálna valamit egy üldöztetési téveszmés szomszéd azért,mert ugat a kutya,én úgy rúgnám fel,mint a tyúkszart.A továbbiakban tényleg lenne oka félni,ha arra jön,de a kutya lenne a legkevesebb baja.

Tegyél annyit,hogy tudomást sem veszel róla,ha a kerítésnél őrjöng.Mintha nem is létezne,nem is lenne ott.Attól semmi bajod nem lesz,ha megugat.Ne nézz rá,ne szólj hozzá,nyugodt léptekkel menj tovább.

2014. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kettes, levizelted? Ne haragudj de nagyon röhögök, elképzeltem a szituációt, nézz utána, mit jelent az, hogy levizelni.. Egyébként miért van az, hogy a legtöbben fel tudják fogni, hogy a kutya ugat, mert jelez, de a kedves kérdező nem? Szerinted mi bajod lesz attól, hogy megugat? Életedben nem ugatott még rád kutya kerítés mögül? Vagy értelmi fogyatékos vagy?
2014. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!