Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog ráállni itthon az...

Mikor fog ráállni itthon az egyik lábára?

Figyelt kérdés
Elütötték és az egyik lábára itthon nem áll rá de ha sétálni megyünk akkor rááll.Itthon miért nem áll rá?
2009. dec. 11. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kedves kéredző: Megnézetted orvossal? lehet műteni kellene!


De a kérdésedre visszatérve: Magamból indulok ki, mivel az én lábam is sérült ( 10 csavar van a jobb lábamban).

Az egy helyben ácsorgás nehezebb nekem, mint a folyamatos sétálás. Szerintem a kutyáknál is így van.

2009. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Voltatok vele állatorvosnál ??

Mert ha igen akkor kérdezd meg sajons mi így neten keresztül nem tudjuk megmondani !

Nem lehet hogy el van törve neki ??

2009. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál már.Én voltam a másik ilyen kérdező is.Azt mondta az orvos hogy nincs eltörve neki és amikor ő látta akkor a lábán ment,és azt mondta hogy minden rendben.
2009. dec. 11. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok. Csak egy elképzelés!


Nem azért nem akar otthon a lábára állni, mert úgy gondolja, akkor több törödést kap töletek?

2009. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát, az én kutyám néha rájátszik, hogy még mindig baja van, nagyon résen kell lenni, mert lehet, hogy szimulál, mert tudja, hogy akkor extra figyelem, kedveskedés... ilyesmi van. okos kis dögök, az tuti! ha jo dokinál voltatok, és tutira minden rendben, akkor lehet hogy erröl van csak szó:)
2009. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem.Nem kényeztetem azóta amióta elütötték.De lehet.
2009. dec. 11. 15:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Az orvos megröntgenezte? Vagy csak ránézett és azt mondta, hogy nincs eltörve, mert sétál?

Lehet, hogy van egy hajszáltörése, egy zöldgally törése amitől ha kell akkor rááll, de ha megteheti akkor kíméli, mert fáj neki. Tehát volt röntgen?

2009. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem volt.De végig érezte csontot egybe az orvos.És nem hiszem hogyha lenne törése akkor ugrált volna a dokira.
2009. dec. 11. 16:25
 9/14 A kérdező kommentje:
Ugy állt rá hogy elvittem dokihoz.akkor nem álltrá a lábára egyszer sem.utánna 2 napra rá vissza kellett vinnem(adtam neki orvosságot amit a doki mondott)És amikor mentünk vissza akkor állt rá és egész hazafelé négy lábon jött még akkor is amikor csak simán álltunk.És a rendelőben a dokira ugrált.Szerintetek?
2009. dec. 11. 16:43
 10/14 A kérdező kommentje:
és ittho simán három lábon megy
2009. dec. 11. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!