Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Halas tápot szeretnék venni...

Halas tápot szeretnék venni 1000ft/kg körül. Brit Care halas tápját nézegettem vagy a Pro Plan-ét, vélemények?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy utóbbiban van kis szemű, viszont a Brit Care-nél pedig nem tudom, hogy mekkora szeműek lehetnek a táp szemek. Három éves csivava keveréknek venném, aki 3-4kg körül mozog. Nem ragaszkodom a teljesen apró szemű tápokhoz, mert szerintem jobbat tenne neki, hogy többet/jobban megrágná a tápot. Jelenleg ilyen kis szemű tápot eszik.

2014. febr. 25. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak érzékeltetésként írom le, h 346Ft/kg áron lehet kapni lazacot ;)


BARF/PREY étrend esetleg a táp helyett? Olcsóbb is, jobb is és tudod is, hogy pontosan mit eszik a kutya!

2014. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

nem mindenkinek van ideje a barf-ra.....

a brit care jobb. még tudom ajánlani a nutragold halas tápját, hasonló árban mozog, ha jó helyen keresed.

2014. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lusta vagyok és előre kiadagolok mindent, így kb. napi 2 perc, amíg előveszem a fagyasztóból és később elmosom a tálat, amiben kiolvadt.
2014. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hogy őszinte legyek, nem gondolkoztam ezeken a táplálási módszereken. olvastam róluk, tudok róluk, de ennyi.

ezzel a 346Ft/kg-s árral eléggé megleptél. mert én nem igen találkozom ilyesmivel ilyen áron, persze lehet, hogy csak rossz helyen keresgélek.

2014. febr. 25. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt nézz szét :)

Pl. marhát még ennél is olcsóbban kaphatsz :)

Fájlok között keresgélj majd!


[link]

2014. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket. még gondolkodom ezen a fajta etetésen.

ettől függetlenül továbbra is érdekelnek a vélemények a fenti két táppal kapcsolatban. A brit szemnagysága különösen :)

2014. febr. 28. 18:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek a nutra gold-nak utána nézek. Erről még nem hallottam. Köszi az infót!
2014. febr. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!