Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tályog van a kutyusomon. Mit...

Tályog van a kutyusomon. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap vittem állatorvoshoz kapot 4 injekciot antibiotikumot lefujta neki fertőtlenítővel. Azt mondta ha kifakad neki vigyük el hozzá és akkor megműti. Gennyedzik neki tegnap is gennyedzett látta az orvos is. Azt mondta hogy nem biztos hogy meg kell műteni. Azt mondta hogy max betadint tegyek rá mást ne.
2014. febr. 25. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ha tud ürülni magától, akkor nincs gond, kérdés, hogy nem-e valami tüske van benne, és azt löki ki a szervezet, mert ha igen, akkor ki kéne pucolni.
2014. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nézte a doki de szerinte valami csak megszurta. És milyen az ha kifakad?
2014. febr. 25. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Lesz rajta egy lyuk és kijön belőle a genny, észre fogod venni. Fertőtlenítsd rendszeresen és reménykedj, hogy magától kiürül.
2014. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Nem értem miért nem szívta le. Nekünk ilyen esetben leszívja a gennyet és kitisztítja.
2014. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akarod, elviheted másik orvoshoz is, több szem többet lát. Nem muszáj megmondanod, hogy kinél voltál előtte.
2014. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy itt békés megyébe őt találom a legjobbnak, a többi csak a pénzért csinálja. Pici volt mikor kijött rajta a bolha ekcéma 50000ftot költöttem rá és már 4 orvos el akarta altatni. Mire rátaláltam erre az állatorvosra és 2 injekcióból helyrehozta. Nem szivesen vinném másikhoz. De várok még 1-2 napot valami csak történik.
2014. febr. 25. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!