Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vásárolt már valaki kutyát a...

Vásárolt már valaki kutyát a 'Wolf kennel'-ből (Letkés)? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát megnéztem....

A fotón lévő collie füle némi kívánni valót hagy maga után, ha a fajtaleíráshoz ragaszkodik az ember.

Tetszett az az önbizalom, ami lejön abban az írásban, hogy egy alkalommal tökéletes kutyát farag bármilyen korúból.

Ez, kérem überel bármilyen kutyasuttogót.

2014. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ha ez az amire én gondolok akkor hagyd. Lovasné Henrietta néven van akkor arról van szó akire én gondolok. Én németjuhászt vásároltam tőle és nem is olyan kutyát kaptam amilyen a hirdetésben van. Állandóan orvoshoz kellett vinne mert beteges volt. Egy szónak is száz a vége ne vásárolj tőle semmilyen kutyát!!!
2014. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Ez nem az amire én gondoltam. Nem ismerem azt a kennemet.
2014. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 donne ***** válasza:

Hát én megnéztem, nekem ebből semmi sem sugárzik, mégis miért Kennel ez???!!

A saját kutyámról jobb írást csinálok, és szebb mint az Ő Corsojuk, pedig nem "tenyészszemlés"

semmi tapasztalatot nem látok, vagy rálátást, h az adott fajtát miért is választották vagy h mien munkát fektetnek bele vagy akármi...Ez annyi, mint ÉN kutyaszerető emberként, vásárolnék 1-1 adott fajtából, mert szimpi, aztán meg fialtatgatnám őket évente, vagy amikor csak lehet..undorító, még én is jobban tudnék szaporítani ha már arról lenne szó..

2014. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
11-es kommentelő.. Igen! :D
2014. febr. 27. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!