Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szokott "előreesni" az...

Miért szokott "előreesni" az ivartalanított kanok pénisze?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megelőzni, és mit kell tenni, ha bekövetkezne a baj?

2014. febr. 27. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem két kanom van. Igaz nincsenek ivartalanítva, de nem tudom értelmezni a kérdést. Kifejtenéd, hogy én is értsem miről van szó?
2014. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam magam jobban kifejezni. Szóval tegnap mikor állatorvosnál voltunk, akkor hoztak egy ivartalanított kant,akinek a pénisze kibújt a fitymából, de nem húzódott vissza hanem egyszerűen ott lifegett és látszólag fáj a kutyának. Úgy tudom, hogy a kutyák csak izgalmi állapotban dugják ki a "rúzst", na de egy ivartalanított kutya elvileg nem tud izgalomba jönni?
2014. febr. 27. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:

már mért ne tudna? Tesztoszteront és ondót nem termel de minden más működik.


Ráadásul nem csak a szexuális izgatottságnál áll fel nekik. Az enyém pl ha labdázunk akkor is kidugja néha

2014. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így már értem. Ez valami ritka és nem normális jelenség lehet. Még ha van is merevedése akár fizikai inger hatására, akkor is az a normális, hogy egy idő után lelohad. Amúgy ez olyasmi, mit az embereknél. Vannak olyan férfiak, akik nem akarnak már több gyereket, és elköttetik az ondóvezetéket (néha előfordul olyan állatorvos is, aki a kutya heréit nem távolítja el, csak elköti). Ettől ugyebár a szerszám még működik, csak nincs ejakuláció. Viszont ha huzamosabb ideig kemény marad, az már semmiképp se normális és valószínűleg fájdalmas is, de nem gondolnám, hogy ehhez az ivartalanításnak bármi köze is lenne. Bár lehet, hogy tévedek. Ha ilyen félelmeid vannak, akkor a legjobb, ha ezt az állatorvosodtól megkérdezed.
2014. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Valami extrém eset lehet, még sosem láttam ilyet, pedig volt néhány ivartalanított kanom is.
2014. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha egy kan izgalmi állapotba kerül akkor a pénisze többszörösére dagad.


Az enyémnek is sokszor kilátszik de nincs bedagadva.

2014. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Legközelebb mindenképp meg fogom kérdezni a dokit, már tegnap nem volt alkalmam, mert mi már elmenőben voltunk.
2014. febr. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!