Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ugat a husky?

Szerintetek ugat a husky?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, de ma egy ismerősöm azt mondta, hogy a nagyapjáé egyszer sem ugatott, így elbizonytalanodtam... szerintetek!

2014. febr. 27. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugat. Miért ne ugatna?
2014. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel kutya.Minden kutya ugat,még ha ritkán is.
2014. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Ugatni kezd, aztán 2-3 vakkantás után átmegy vonításba.
2014. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen de pl a basenji sem ugat...
2014. febr. 27. 20:38
 5/11 piriiiiii ***** válasza:
10%

Nem ugat.

Nyávog...

2014. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én az enyémet 9 hetesen megtanítottam ugatni.

Ő szinte csak ugat, elég ritkán vonyít.

Szó szerint beleneveltem az ugatást, mert mindig a vakkantgatásokra kapott jutalmat.

Igazság szerint még nem is hallottam tőle igazi vonyítást.

Elnyújtott ugatást szokott produkálni amikor játszik, meg szokott ilyen dünnyögő hangot kiadni, ami közben mozgatja a száját és ilyen nagyon vicces hangot ad ki. Meg, ha sokáig ugattatom, akkor szokott elnyújtottan is ugatni,de vonyítani...azt nem.

Már bánom, hogy kölyökként ugatásra neveltem, mert imádnám, ha vonyítana. Mutattam neki videókat, amiben vonyítás van meg zenéket, sok mindent, de azokat meg se hallja, ránéz a hangfalra, és kimegy a szobából :(

talán ha egyszer élőben vonyítana egy kutya mellette hátha ráragadna némi okosság :D

Szóval, élő példák vagyunk arra, hogy van olyan husky, aki nem vonyít..,csak ugat :(

2014. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 közül az egyik egyáltalán nem tud ugatni, ő csak vonyit, de nagyon viccesen.:D A másik eltanulta az ugatós kutyánktól, de nála sem normális a dolog, mert fura ugatás, aztán átmegy ő is vonyitásba és kórusban csinálják. Mondjuk annyira sűrűn nem, csak ha hallanak valamit és elkezd ugatni a másik, akkor ők meg vonyitanak.:)
2014. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Egyszer edzeni voltunk barátainkkal. Nálunk 2 husky, náluk 4. Az övéik nem vonítottak, a 2 idősebb szuka nagyon csendes volt, a két kölyök meg eltanulta az ugatást a szomszédjuk dobermannjától. Jött egy biciklis, erre az egyik kis szuka ugatni kezdett. Az én két kanom válaszként rázendített a farkasüvöltésre. Néhány vakkantás után a lányzó is átment vonításba, majd hirtelen abbahagyta és zavartan nézett körbe. Ő sem értette, hogy adott ki ilyen hangot. Na de aztán belejött! :)
2014. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet ez kéne az enyémnek is, hogy egy másik husky rákezdjen mellette. :D

De sajnos, nem sajnos iszonyat kevés husky van a városban, és akik vannak azokkal se foglalkoznak, szóval esélytelen, hogy itt találok egy vonyítós kutyát. :(

Pedig, klikkerrel kergetem amikor a másikkal játszik hátha vonyít, de ez a kutya... :D Pedig nem mondhatni rá, hogy csöndes, mindenre ugat, ha kell neki valami, be nem áll a szája...agyon jutalmaznám egy igazi vonyításért :D

2014. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :)
2014. febr. 28. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!