Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás könyveket...

Milyen kutyás könyveket kérjek húsvétra?

Figyelt kérdés

Tudom még messze van a húsvét, meg minden, de előre elszeretném dönteni hogy én mit is akarok.És ne írjátok azt hogy ne kérjek semmit, mert úgy is kapok, mindegy hogy mit mondok a szüleimnek.Elsőnek tabletet akartam, de amilyen tabletet szeretnék az drága, meg a szüleim is mondják, hogy vegyek hasznosabb dolgot.Én rögtön a kutyás könyvre gondoltam, mivel imádom a kutyákat.

Eddig megvannak ezek:

-Csodálatos kutyák

-Boldog a kutyám!

-100 állomás - 100 kaland kutyák

-Állategészségügyi ABC (gazdiképző kisokos)

-Kutyák enciklopédiája

-Labrador retriever (gazdiképző kisokos)

Gondoltam egy Huskys könyvre, mivel szeretnék majd később egy huskyt.Milyen kutyás könyvek vannak még, amit interneten is lehet rendelni, és lehetőleg nem olyan drágák?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. márc. 1. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvastad már az Egy rosszcsont kutya naplóját? :D Nagyon jó könyv, 2 is van belőle. Nekem meg van még a Louis Pergaud-tól a Miraut kutya nem eladó, meg 101 kutyatrükk stb...
2014. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Cesar Millan: A kutya, mint családtag

Cesar Millan: Rövid útmutató a boldog kutyához

2014. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Cesar Millan és Jan Fennel könyvei nagyon jók, ha első kutyás leszel.
2014. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!A 101 kutyatrükkön már gondolkodtam, ilyen könyvet biztos fogok kérni húsvétra.Nem első kutyás leszek, és amúgy is azért kellennek a kutyás könyvek hogy okosodjak, meg annak úgy is hasznát veszem még az életem során. :) (van már egy labrador kutyim) Válaszok még jöhetnek!
2014. márc. 1. 20:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy még nem olvastam az Egy rosszcsont kutya naplóját. :)
2014. márc. 1. 20:12
 6/8 A kérdező kommentje:

Megvan melyik könyveket fogom kapni:

Egy rosszcsont kutya naplója

Egy rosszcsont kutya naplója 2

101 kutyatrükk

Marley meg én

A kutya mint családtag

Rövid útmutató a boldog kutyához

Összesen ez 20 ezer ft, de mondtam a szüleimnek hogy magamnak kifizetem, csak had vehessem meg. :)

2014. márc. 2. 12:29
 7/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Én ezt olvastam nemrég, érdekesnek tűnt: [link]
2014. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Marley meg én szuper választás, én imádtam! Jan Fennell Hallgassunk a kutyára könyve is nagyon jó, vagy kölyök esetén a Hallgassunk a kölyökre könyve is nagyszerű. Cesar Millannak van egy kutyás műsora a Csodálatos kutyadoki, ahol problémás kutyákkal foglalkozik, ez is nagyon klassz. (Tudom hogy nem ide tartozik).
2014. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!