Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van budai oldalon is jó...

Van budai oldalon is jó kutyaiskola?

Figyelt kérdés

Budát gyakorlatilag teljesen elfoglalták a tükör (vagy volt tükör) kutyaiskolák. Ami meg nem tükör, arról nekem még kezdőként is lejött, hogy valami nagy gáz van. Amiről meg mégse tudtam megállapítani ezt, arról időközben derült ki.

Pesten meg ott a Cerberos, most már az Akela is (amiről szintén hallom, hogy jó... jó?), van külön magyar fajtás suli, meg még ki tudja, mi... Nekem túlságosan messze vannak ezek az iskolák.


2014. márc. 3. 15:12
1 2
 11/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ebgondolattal mi volt az ellenérzésed?
2014. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
2014. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
2014. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ott nagyon régen voltunk, amennyire most nézem, sokat változott a rendszerük azóta. Szerettem oda járni, de egy idő után már nem tudtunk tovább fejlődni náluk.
2014. márc. 3. 18:13
 15/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Az elmúlt 1-2 évben sokat változott: agility, dog-dancing, kutyás futás, talán frizbi is van náluk...érdemes lenne visszanéznetek :)
2014. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Így a leírásodból egyelőre megfoghatatlan számomra mit akarsz tulajdonképpen...hova akarsz fejlődni? Mit tudtok egyáltalán? Mi érdekel?
2014. márc. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A Cerberos meg a Népszigeti suliból vált ki csak régebben:-)
2014. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na de az már elég régen volt, években számolva meg jellegében is :D
2014. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!