Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffisok, milyen benti...

Staffisok, milyen benti jatekokkal jaszanak a kutyaitok?

Figyelt kérdés

Enyemnek mar nagyon fogynak a jatekai, mindent szetrag. Kong Extreme-je van, ami meg egyben van.

A sodort kotelszeru jatekait szalankent szetszedi, a plussok belsejet kieszi.

Csipogos jatekokat szinten kibelez, megnezi, mi adja ki azt a hangot.

Szeretnek neki oromet szerezni, lefoglalni,foleg esos idokben.


2014. márc. 3. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A játékok (főleg ezek, a kong-on kívül) nem azért vannak, hogy odaadd a kutyának, aztán hagy csináljon vele, amit akar. Ha én is ezt tenném, már semmilyen játéka nem lenne, mert szétkapná őket.

Esős időben is vidd sétálni, fáraszd le, otthon meg tanuljatok egy kicsit, esetleg játsszatok keresős játékot (ha szereti), aztán pihenjen. Semmi értelme odaadogatni neki a játékokat.

2014. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan pitem van, de nincs elöl játékunk, csak egy darab kötél, azt is inkább a másik kutyával szokták húzni. Ha szét akarnák cincálni, rájuk szólok, ha meg elrongyolódik, kidobom. Madzagos labdával szokott még ökörködni a kertben, ha sikerül kilopnia egyet, lóbálja magának, de azzal sem játszik órákat egyedül. A játékok nem is erre valók, hanem arra, hogy együtt játszunk velük.
2014. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondtam egy szoval is, hogy nincs esoben setaltatva es nem jatszok vele?
2014. márc. 3. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtad, de mivel írtad, hogy szétszedi őket, ezért gondolom van rá lehetősége, ergo, nála van.


1-es voltam.

2014. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pl legutobb kapott egy vadkacsa plussot. 5 perc utan kibelezte. Nem volt egyedul hagyva.

Egesz nap egyutt vagyunk. Ugyhogy vegkepp nincs egyedul hagyva.

2014. márc. 3. 18:57
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

www.klikker.hu

Olvasd át, és tanuljatok érdekes trükköket, ami agyilag fárasztja a kutyát. Esőben is mozgasd ugyanúgy, ahogy egyébként szoktad.

Játsszatok játék keresőst, közben lehet gyakorolni a marad, várj, fekszik parancsokat is.

A kongot hagyd előtte, minden mással csak EGYÜTT játsszatok

2014. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tehat akkor benti strapabiro jatekok nem leteznek?

Mert egyaltalan nem kapok valaszt a kerdesemre.

Utal esoben ugralni, probal rohangalni, de sokszor el is csuszik a sarban. Az nem nagy farasztas, ha a jardan setaltatom. Nem tud ugy jatszani kint esoben, mint amikor szaraz az ido.

Bent egyebkent is hamar le tudom farasztani, nem ezzel van a baj.

Tanacsokat kertem volna, hogy mas staffik mivel jatszanak bent?!

Sokszor dobalja maganak a jatekait, utanaszalad, idehozza nekem, o szeret ilyen targyakkal jatszani bent. De valami olyan kellene, ami nem tepodik konnyen szet.

Az ember feltesz egy kerdest, mert otletet szeretne kapni, erre folyamatos kotozkodes, kritizalas a valasz.

Sok trukkot tud, meg a jatekait is elpakolja estenkent, nem viccelek.

14 honapos.

2014. márc. 3. 22:14
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ha a Kong Extreme bevált, akkor játsszon azzal :) Vannak Fressiben itt-ott ilyen műbőr csontok, jó erősek...bikacsök is erős állkapcsot kíván, legalább közben csemegézik is.


Neten olvastam: "A starmark everlasting és fantastic foam labdák, jolly pet és west paw játékok. A west paw egyik játékcsoportjára élettartam garanciát is vállal, a starmark everlasting meg tényleg örök életűnek tűnik (mi ezt teszteltük személyesen)."

2014. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!