Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dashing Dawn Border Collie...

Dashing Dawn Border Collie kennel? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen célra?

Én mondjuk sosem vennék onnan, de korrektek. Nem kimagasló kiállításban, munkában meg végképp nem. Egy normális hobbikutya kennelnek tartom, ahonnan egészéges kutyát fogsz kapni.

2014. márc. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
agilityre szeretnék.. köszi :)
2014. márc. 4. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra biztos h nem onnan vennék......
2014. márc. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha nem vb-t akarsz nyerni, akkor egy onnan hozott kutyával is tudsz majd agilityzni.

ha szeretnél egy kutyát és az agilityt is szeretnéd kipróbálni, akkor simán. ha szeretnél egy kutyát agilityRE, akkor sportosabb kennelből választanék a helyedben.

2014. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az első hozzászóló nyilván egy konkurens és nagyon tiszteli a másik tenéysztőt ... A negyedik hozzászóló véleményével egyetértek és nem is részletezném jobban ...
2014. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok konkurens, mármint ha arra gondolsz h tenyésztek vagy bármi...van egyetlen egy border colliem, vele agilityzek. Se több, se kevesebb. De véleményem attól még lehet nem? Nem mondtam rá rosszat, csak h én miért nem vennék onnan. A véleménynyilvánítás szabadsága meg csak meg lehet ha már kérdeztek egy nyilvános fórumon? Nem?
2014. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!