Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Lát valamit?

Figyelt kérdés
már régebben is volt ilyen de most nagyon megijesztett. 2 éves csivavám este ül a lépcső közepén és hangosan sír. kimentem megnézni hogy mi baja lehet, próbáltam felhívni magamhoz de mintha valami miatt nem tudott volna feljönni. mindig eljutott egy bizonyos fokig aztán vissza le ment. újra neki rugaszkodott és megint le ment és bámult valamit a lépcső alatt. ( eddig gond nélkül járkált a lépcsőn). megijedtem és szólni akartam anyának hogy nézzük már meg mit néz de mire visszafordultam már ott állt fent. bevittem a szobámba hogy akkor aludjunk de felkelt és elkezdte lökdösni az ajtóm a mancsával. behajtotta, kinyitotta, majd megint be és megint ki. kinézett és kiment és most kint járkál valahol a folyosón. mi üthetett belé?
2014. márc. 4. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a tüzelés miatt ilyen?
2014. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kan kutyus és ivartalanítva van:)
2014. márc. 5. 00:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 14 éves kiskutyám ( tacskó-pumi keverék, benti kutyus) ugyanezt csinálja kb.1 éve kezdődött nyáron. Este nálam alszik a szobámban, de kimegy a folyósóra, ahol a wc-ben ég a villany ( csak villany mellett tudok aludni), résnyire nyitva van az ajtó. Kimegy, ma is ő ébresztett fel hajnal 1 és 2 óra között és nyitogatja az ajtót, majd behívtam magamhoz és felállt két lábra, hozzám bújt, olyan mintha félne. Nem tudom, hogy mitől lehet. Fürdetős terápiát szoktam nála alkalmazni, + szárítózás, alapos fésülgetés. Ettől egy ideig megszokott nyugodni.
2014. márc. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs miért csinálják de nagyon ijesztő tud lenni! most meg egész nap csak alszik a szobában egyedül pedig eddig mindig a közelemben volt akármit csináltam. vagy lehet hogy rám haragudott meg valamiért? nem hiszem hogy tettem ellene bármit is:/ ezt a terápiát majd kipróbálom, köszi!:)
2014. márc. 5. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem utál
2014. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!