Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám fel...

Puskasanita kérdése:

Mit tegyek ha a kutyám fel van puffadva?

Figyelt kérdés
Ma pufadt fel miután evett még kölyök 4 napja féregtelenitettem kijött belöle az öszes féreg de még nagyon fiatal mit tudok tenni a pufadása ellen? Az állatorvoson kivül...
2014. márc. 3. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Mit jelent az, hogy felpuffadt? Mit evett?

Kölykökre nem tudom, mennyire jellemző, de ha feszül a hasa és szar a kedve, akkor ügyelet SOS, mert gyomorcsavarodás lehet, és nem éri meg a reggelt.

2014. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kutyakaját evett nem szar a kedve ugyanugy eszik iszik jatcik a macskakal meg alszik melletem lázasnak se lázas hálistennek de a hasa nagyon kemény :/ meg a macskak is kutyakajat kapnak mert azt is megeszi ha nem figyelek
2014. márc. 3. 23:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk kaja után annyira nem kéne játszania, meg figyelni kéne, hogy megegye a neki való mennyiséget, ne a macskáké legyen. Ha aggódsz, hívd fel az állatorvost, hogy szerinte mi legyen, egy telefont megérhet a dolog.
2014. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Kölyök kutyának nem szabad sok kaját adni mert mindet meg eszi. Nem nagyon érzi hogy megtelt és sokat fal fel.. A puffadás szerintem is bélcsavarodás lehet. :( Főleg ha kedvetlen és csak fekszik.. Akkor gyorsan hivni kell egy dokit. Vagy állatkórház!
2014. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nemtudok sajnos hivni :/ mar reg felhivtam volna :/
2014. márc. 3. 23:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha elpusztul se tudsz orvost hívni?
2014. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Es nem kedvtelen mert pl most is jatcik...
2014. márc. 4. 00:14
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha nincsen penz a kartyamon hogy hivok orvost??....
2014. márc. 4. 00:15
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Ja hogy még budapesti is vagy? Hát itt pedig minden sarkon van ügyelet. De mondjuk erre minden kutyatartónak kéne legyen terve, hogy hova vigye éjszaka az állatot, ha gáz van. Meg kéne lennie használható telefonnak kéznél, éppen az ilyenek miatt. Ha állatot tartasz, felelősséget vállaltál érte, legyen otthon pénz, telefon, vagy legalább szomszéd, akit kirúghatsz az ágyból éjszaka. A kutyát nem vigasztalja az, hogy nem volt pénz a kártyádon, ha egyszer el talál pusztulni otthon éjszaka. És megsúgom, téged se fog vigasztalni.

Mindegy, ha jó a kedve, akkor remélhetőleg nincs nagy gond, de holnap az első dolgod legyen, hogy kidolgozol valami vészforgatókönyvet erre az esetre. Azt remélem, mondanom se kell, hogy enni ne kapjon ma már, holnap meg én ránézetnék dokival reggel, meg megpróbálnám kideríteni, hogy egyáltalán mitől lett baja.

2014. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Holnap az lesz az elso dolgom :) h megyek vele orvoshoz itt a sarkon van egy klinika de ott szarnak az allatokra csak a penz erdekli oket olyan hejre meg nem fogom vinni
2014. márc. 4. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!