Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hagyjátok, hogy a kutyátok...

Hagyjátok, hogy a kutyátok végignyalja az arcotok/ kezetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát.. ezt mindenki maga eldönti.. mondjuk ha az arcodat nyalja és elötte valami két hete rohado dögöt nyalogatott vagy a kutyaszart.. nem olyan izelitő..:P De ha nyalogat azt jelenti h szeret .. ha jol tudom sok helyen láttam irva..
2009. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

a kezem engedem, és sokszor az arcomat is, de nem a számat. azért mert én is imádom őt, nem csak ő engem. utána alaposan kéz és arcmosás.

nem hiszem amúgy, hogy ettől nagyobb bajom lenne, mint a metrófogantyútól.

2009. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Az enyém kiskorától úgy van nevelve, hogy ilyeneket nem csinál, még a kezemet sem szeretem, ha nyalogatja. Azért mégi csak állat, akár mennyire tisztán is tartjuk őt. Más kutyájától sem szeretem.
2009. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

az én kutyám az arcomat soha nem nyalja meg, sajnos:)

a kezemet nyalogatja, azt hagyom.

tehát inkább én puszilgatom őt, természetes nem a száját.

2009. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi is úgy neveltük mindkettőt, hogy azt nem szabad. Imádom őket, puszilgatni is szoktam a kis fejüket,de azért az arcon nyalás már sok lenne. Ha mégis csinálja örömében, rászólok, hogy "fúj,nem szabad", és abbahagyja.
2009. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
hagyom, mért ne hagynám... folyik víz a csapon:) az arcom nem nagyon szokta nyalogatni, csak ha nagyon örül, akkor áttörlöm egy arctisztitó kendövel.. engem sokkal jobban taszít a retkes bkv, meg a csövesek...
2009. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

11:32

Jaja,az biztos,hogy több mocsok van egy buszon/metrón, meg néhány emberen,mint egy jól tartott kutyán.

2009. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Nap, mint nap sokkal több kosszal (és baktériummal) érintkezünk, mint ami a kutyánk nyálában van (akár szarnyalogatás után). Szóval én hagyom. Bár nem a számat..
2009. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez volt az eléső amiről leszoktattam őket. Szerintem nem érte őket nagy trauma, a szeretüket ezer más módon is ki tudják fejezni. Nem arról van szó hogy nem tartom őket tisztának -bár kinti kutyák és ugye tisztában vagyok vele hogy a hátsójukat is nyalják, ráadásul tüzelni is szoktak- mert én szoktam a fejükre puszit adni vagy a lábukra. De a nyalogatás nem jön be. Mástól sem viselem el ha összenyálaz, kivéve a páromtól.
2009. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
én hagyom. mindíg ha valami dögöt evett kimosom a száját(vízzel) és semmi bajom sincs :))
2009. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!