Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Nincs lelkifurdaláso...

Kutyások! Nincs lelkifurdalásotok, amikor magatokra hagyjátok a kutyát pár napra?

Figyelt kérdés
Elkéne utaznom a nővéremhez, de ők panelben laknak oda nem vihetem. Meg különben is mi itthon családi házban lakunk. Anyós vigyáz rá, meg sétáltatja is, de mégis, olyan rosszul érzem magam, hogy itt kell, hogy hagyjam.
2011. jan. 29. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer hagytam otthon a kutyámat egy napra (4 év alatt), de a szüleim meg a tesóim otthon voltak, és őket is imádja.

Viszont ha több napra kellene mennem, akkor kizárólag olyan megoldást választanék, hogy velem jöhessen. Iszonyatosan ragaszkodik hozzám, ezért nagyon rosszul érezném magam emiatt.

Ha kistestű, akkor szerintem vidd magaddal. Ha nagytestű...akkor döntsd el;)

2011. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nincs. Szépen vedd ki a nyelvecskéd a kutyus fenekéből, és fogadd el a tudatot, hogy önálló élőlény, nélküled is életben marad, még akkor is, ha pár napig nem lát.
2011. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hu, nekem ketszer kellett magara hagynom a kutyust, mert nem volt meg utlevele, es menni kellett. Ketszer egy het. Az elso mikor egyhonapja volt nalam csupan, a masik meg nehany honappal kesobb. Attol feltem, h utalni fog, nem fog ram emlekezni, de amikor meglatott, ugy orult, h ujra itt vagyok neki, h elsirtam magam.

Nagyon nehez idok voltak, es akik az elso alkalommal vigyaztak ra, nem viseltek gondjat rendesen. egyedul hagytak, mert hogy bekakil. 3 honapos kutya volt, persze, h bekakilt. foleg, h nem voltam ott neki.

A masodik alkalommal a vigyazok imadtak, mintha a sajatjuk lenne, es jol is erezte magat, de azert picit ott is zavart volt. Nagyon vigyazz, h kire bizod. Vagy poklot el at, vagy "taborba" megy :)

2011. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 kutyát még otthon hagytam 2, max. 3 napra a családra, de 5-öt már nem.
2011. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az anyós ilyen rendesen gondozza,nincs okod aggodalomra.

Mivel nekünk nincs senkink,így ha el kell mennünk a párommal mindkettőnknek,marad a panzió.Imád ott lenni a kutyánk,mikor megyünk,már húz befelé,fejével belöki a kennelajtót és megy be magától.

Ágyban alvós,kanapékutya pedig.

2011. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs lelkifurdalásom.Hagytam már itthon 1 hétre , semmi baja nem lett volt aki gondoskodjon róla.Persze mikor hazajöttem ürölt neem nagyon , de az is csak 10 percigtartott kb. aztán normálisan viselkedett.Nem hinném hogy túlzottan megviselte a dolog.
2011. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!