Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időre hagyjátok otthon...

Mennyi időre hagyjátok otthon egyedül a kutyátokat?

Figyelt kérdés

A párom állandóan parázik azon, hogy a kutya 4-5 órát (max) egyedül van otthon. Persze nem minden nap, mert van amikor elhozom magammal a munkába, de amikor áruért megyek, nem tudom hozni. Tulajdonképpen heti 1-2 alkalommal fordul elő. Tényleg olyan gáz ez?

Nem rág szét semmit, nem rosszalkodik.


2009. jún. 24. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még tanuló vagyok, gimiben, nekünk 6-8 óránk van egy nap, utána lözvetlenül egy órát foglalkozok vele(11 éve már lassan^^), játék szinten, tanulok majd este sétálunk 2,5 órát, és néha a 2,5 órában dolgozunk is(őrző-védő), a hétvége csak az övé.

A 4-5 óra abszolút megfelelő, ha utána sok-sok törődést, odafigyelést kap.

2009. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az én kutyám 8 órát bír ki egyedül, hétfőtől-péntekig és ez idő alatt jól is viselkedik. :) De ez függ a szoktatástól is, mert anyukámék kutyája 3 órát bír ki egyedül, utána eladja a házat, úgy hisztizik.
2009. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz! az emberek ugyebár nappal dolgoznak, ez nem különleges esemény.


Ha bérházba laktok úgy kell időzíteni a sétákat hogy a kutya tudja mikor kell tovább tartogatnia, tehát következetesen hétvégén is úgy kell levinni mintha hétköznap lenne (persze csak az elején)


Kertes házban pedig mindegy mert el tudja végezni a dolgát a sétákon kívül is. De séta akkor is kell!

2009. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 7-kor visszük le őket, aztán olyan d.után fél 3-kor megint. Mivel suliba jártam, napi 8 órám volt, anya szintén később ért haza. Másra nem tudunk számítani. Most gyakorlaton vagyok, és most is fél 3-3 körül érek haza, de most anya itthon van. Hétvégén,ha itthon vagyunk, 7-kor, 1-kor, 6-kor és fél 8-kor visszük le. Simán kibírják, stabilan szobatiszták. A lényeg,hogy van egy rendszer nekik, tudják mikor mennek le.
2009. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!