Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni a kutyás...

Mit tudok tenni a kutyás Szomszéddal?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy ide tartozik-e a kérdésem,de leírom,mert segítségre van szüségem! Társasházban élünk és az egyik szomszédnak van egy kutyája.Gondom csak az,hogy a kutyával problémák vannak.Állandóan ugat,hol egy madármiatt hol a semmit ugatja.Pisil mindenhova a kutya volt olyan eset,hogy nyár volt nekem van egy gyerekem és mivel jó volt az ídő kint megfürdettük a medencében.A gyereet bevittem már és a medencéért mentem és azt látom,hogy a kutya belepisil.Most meg szétszedte a kerítésünket.Gazdájával próbáltunk beszélni,de az a válasza,hogy nem lehet nevelni ezt a kutyát.(Törpe spiccről van szó)Ha a kutyára szólunk akkor meg utána kap a kezünknek.Hol tudok panaszt tenni ha a gazdái nem tesznek semmit?Vagy forduljak a rendőrséghez,mert kártérígtést se akar fizetni.És egésznap ugat a kutya.Idegesítő.Remélem tudtok segíteni!
2009. dec. 13. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lakásban tartott kutya esetén kell a 4 közvetlen (alsó, felső és a két oldalsó) szomszéd írásos beleegyezése a kutyatartásba. Szerintem fordulj a közös képviselőhöz, ha ez nem segít, akkor a városi jegyzőhöz.
2009. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Engedd ki az utcára és ha szerencséd van akkor nem jön haza.

Vagy amikor a szomszéd nem látja akkor vidd el jó messzire és ott engedd el.

Ja és ne szólj a kutyára hanem rúgj bele. Egy ilyen kis szar úgyse fog megharapni főleg ha acélbetétes bakancsba rúgod pofán.

2009. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közösen vigyétek kutyaisibe.Így lesz mindenkinek jó.
2009. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!