Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan gyözzem meg a szüleimet...

Hogyan gyözzem meg a szüleimet hogy megkapjak egy kiskutyát?

Figyelt kérdés

Lehetőleg rövid idő alatt!

Azt tudni kell hogy a szüleimet nehéz meggyőzni dolgokról!

Ahogyan azt is hogy már van kutyánk és ahányszor rákérdezek ezt vetik fel!



2014. márc. 6. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Minek kell neked másik? Foglalkozz azzal ami van. Lehetőleg gyorsan... Remélem nem kapsz.
2014. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nem engedik, mert foglalkozol a meglévővel sem. Ezen kéne változtatni. Vagy szimplán nem akarnak új kutyát a portára, elég a meglévő. Ez esetben majd lesz új kutyád a saját lakásodban.
2014. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok, és csak most lehetett kutyám, hogy az egyetem miatt félig elköltöztem. De így is közel 6 hónapomba került.

Nah az én szüleimet is nehéz meggyőzni :D

Úgyhogy szerintem ne reménykedj:((

2014. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet.Szeretnék még egy kiskutyust a meglévő kutyánk mellé, de a szüleim jól érvelnek.Hogy akkor nem mehetnénk sehova, mivel egy nagytestű kutya elfér még a ketreccel az autóban, de kettő már nem.Így fel is adtam, tudom úgy se lehetne még egy kiskutyánk, de mind1, majd ha kijárom az egyetemet, meg minden, lesz 4 labim.Várjál, lehet azért nem engedik mert nem foglalkozol a mostani kutyáddal, vagy nem férne el egy másik kutya, vagy esetleg nem bírnátok fizetni még egy kutyát.Légy türelemmel, gondozd a meglévőt, és majd egyszer lesz! :)
2014. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen kutyát szeretnél? mert attól is függhet :) pl egy dán dog vagy egy bernáthegyi érthető ...
2014. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Lehet azért nem engedik, mert nem foglalkozol a másik kutyussal. Én is így voltam vele, sokáig szemeztem a retrieverekkel (mivel barátnőm apukája golden retriever tenyésztő volt, és sokat jártam köztük) és szerettem volna sajátot, de természetesen nem engedték. Ekkor volt már egy kutyusunk, egy puli. Háát nagyon makacs kutya volt, és nem is nagyon szerettem, meg ő sem engem.

De mivel ekkor nem láttam más megoldást, elkezdtem vele foglalkozni, kisebb-nagyobb sikerekkel. Reménykedve ezáltal, hogy szüleim látják, mennyire komolyak a szándékaim és rám bízhatnak egy kutyát. 2 évembe telt mire a puli és én, olyan elválaszthatatlan barátok lettünk, hogy szinte el is feledtem a másik kutya kérdését. Ekkor szüleim előálltak maguktól, ha szeretném megkapom a vágyot kutyafajtám. Tehát maguktól. Ez azért is jó volt, mert a puli által sokat tanultam, és így már fel is voltam készülve az új kutyára. Szóval esetleg lehet ilyen irányból kéne próbálkozni. ;)

2014. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 russs válasza:
Nekem ugy volt, hogy mindennel jobban szerettem volna egy bichont. ES azt csinaltam, hogy mindig mikor a szuleim kozelebe voltam akkor azt enekeltem hogy nekem egy kutyuli kell, aki sose hagy el. Mind mondtak hogy nem lessz stb... De aztan irtam egy levelet a szuleimnek, hogy kene egy kutyus es nagyon vigyaznek ra es hogy mindent en inteznek stb.Na nagy nehezen megkaptam, persze az en penzembol :D de meglett a kutyus.Eleg rossz voolt mert mar nem tudtam bemenni a bevasarlo kozpontba miatta es sehova majdnem, szerencsemre megszokta az autoban ulest de akkor is nehez ido volt. En ajanlom az eneklest XD es a levelirast!
2014. márc. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!