Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen állatot tartanátok...

Ti milyen állatot tartanátok bérházba?

Figyelt kérdés
A cicán és a kiskutyan gondolkoztam(Anyukám inkább macskás...) Melyik lenne jobb?Milyen fajta kiskutya?Yorki,mopsz,csivava,havanase,bolognese és spicc jöhet szóba.Mert azért gondolom a kutyat mert cicaval "csak" a házban lehet lenni nem lehet sétálni vinni....de nincs vele annyi gond.Tudnátok érveket is mondani?
2014. márc. 7. 07:03
 1/10 anonim válasza:

Bocsi,pici off.

A szomszédomnak is cicája van,és jó időben rendszeresen leviszi sétálni.

Régen nyuszija volt,őt is levitte.

2014. márc. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Firestorm ***** válasza:

Ennyi erővel görénnyel is szoktak sétálni.

Én mindenképpen kutyát tartanék.A kutya tanítható,nevelhető,új ismeretségekre tehetsz szert vele.

A barátoméknak macskája van 2.

Az egyiket felrúgnám műholdnak időnként,mivel állandóan,ha fenn a konyhapulton marad kaja ami hűl,felugrik és belezabál,hiábavaló a grabanc rázás,ha olyan kedve van bele karmol az emberbe vagy beleharap.Alom takarítás naponta 2x kell különben felfordul az ember gyomra.Rettentő,makacs,öntörvényű és akaratos.Szíve szerint ő is kutyát tartana,de az apja kapta ezt a cicát,aztán én meg találtam az ajtónk előtt egy kölyök macskát,ők befogadták igaz pont az ellentéte ennek a h.lyének.

2014. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Tehenet...
2014. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőt:D De most csak kutyáim vannak.
2014. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Most mivan? Nem az volt a kérdés, h kutyát vagy macskát. Én tartanék tehenet. Neki se, meg nekem se lenne jó, meg törvénysértő, meg minden, de tartanék :)
2014. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Firestorm ***** válasza:
29%

Én felfelé mutató ujjat adtam neked :D


Hát akkor én szívesen tartanék fekete párducot-fehér tigrist-Dingót ^^

2014. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azoknak üzenem akik mindenféle "hasznos" választ adtak,hogy a szüleik is tarthattak volna óvszert is a háznál.Elnézést a kultúrálatlanságomért,de nem bírom az ilyen embereket,mert ők pattognak állandóán,hogy ez, hogy az...Mindenesetre köszönöm a válaszokat,cicam lesz.Megtudnad írni?,hogyan lehet cicát megtanítani sétálni?
2014. márc. 7. 19:42
 8/10 Firestorm ***** válasza:

Ne haragudj,de az első válaszom teljesen helyénvaló volt!Mindent leírtam,de ha nem érted az utána lévő poénokat,akkor nagyon savanyú karakter lehetsz.

A szüleidet senki nem emlegette úgy hiszem,tehát nem kulturálatlan vagy,hanem primitív ebből a szempontból...

2014. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akartalak meg bántani ezért elnezést kérek,csak ha felteszek x kérdést abból x+ y válasz mindig hülyeség és le b*szás,hogy teljesen elegem van az ilyen válaszolokbol
2014. márc. 7. 19:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébkent nem mindegyik macska olyan amiről írtál némelyik nagyon bujos,okos tanítható stb bár köztük is van olyan akit legszívesebben en is felrugnak ilyen a nőstény macskák 50% a
2014. márc. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!