Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rossz a kutyának ha...

Nem rossz a kutyának ha emeleten tartjuk? és ha nem akkor melyik fajtának nem árt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha a panelházra gondolsz akkor kisméretű kutyákat ajánlom ilenek pl.:Csivava,Westie,Beagle,Tacskó esetleg kissebb méretű keverék kutyust.

És minden nap le kell vinni sétálni.

2008. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Tacsi az sokat ugat mindenhol. Inkább "veszti" csivava esetleg Bassest Hound
2008. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nemcsak a kutyának rossz ha zárt térben van állandóan, hanem a szomszédoknak is az ugatása.
2008. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
boxerünk van és az emeleten tartjuk. nagyon jól érzi magát egyetlen egyszer sem ugatott.a kisebb termetű kutya tényleg jó választás lenne de a lépcsőzés árt a gerincének, tehát vagy cipeled mindig lefelé és felfelé vagy egy nagyobb kutyát veszel (vagy kicsit görbül a gerince).az hogy naphosszadt ugat e az is csak nevelés kérdése!elkényezteted vagy nekiálsz és kölyökkorától kezdve neveled és neveled.remélem segítettem. sok szerencsét!
2008. júl. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon basset hound mániás vagyok ezért én csak azt tudom ajánlani.Nem nagy a mozgásigénye a szőre se hosszú.És nagyon aranyos.
2008. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tacskót csak akkor szabad emeleten tartani, ha mindig cipeled szegényt ölben a lépcsőn..mert árt a gerincének lépcsőzés. És nem szimplán görbe lehet, ahogy valaki írta, hanem esetleg le is bénulhat. Én úgy tudom a bassettel is hasonló a helyzet. Ugyebár hasonló az alkatuk, rövid láb, hosszú test... És a panelban tartott kutyát nem minden nap kell levinni, hanem naponta legalább háromszor-négyszer. Én is ott tartom, meg lehet oldani, de inkább olyan fajtát válassz ami keveset ugat, mert konfliktus lehet a szomszédokkal.
2008. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagy testű kutya is jól érezheti magát panelban,pl.: a mi kutyánk,aki egy szetterkeverék!Ha mégis valami kicsi kellene akkor válassz valami kisebb keveréket egy menhelyen,vagypedig vegyél valami középuszkárt,sheltie-t, beagle-t,vagy ilyesmit!Ha meg nagyobbat szeretnél,akkor:nagyobb keverék,skót vagy német juhász,labrador,golden retriever,esetleg szetter!
2008. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg, mekkora a kutyus es mennyire mozgekony. Szerintem mindenképpen kis fajtáju kutyat vegyel. Szerintem nagyon jo barat lenne a Beagle
2008. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!