Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi játszódik le azoknak a...

Mi játszódik le azoknak a fejében, akik több tízezres fajtatiszta kutyákat keresnek ingyen meg 1-2ezer forintért?

Figyelt kérdés
Én pl. felháborítónak tartom. Olyan mint ha a koldus még abba is beleszólna, hogy milyen címletben add neki a pénzt.
2009. dec. 13. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen hirdetésre ajánlottam egyszer egy ivartalanított kutyát...hát úgy küldtek el melegebb éghajlatra ahogy illik ;/
2009. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hehh. Az emberi surmóság nem ismer határokat.
2009. dec. 14. 16:03
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár egyet értek a véleményetekkel, azt azért hozzá tenném hogy vannak kivételek,hogy ha valakinek nincs pénze egy drága kutyára nem azt jelenti hogy nem tudná eltartani. Például nekem nincs pénzem egy 60-70e forintos kutyára(és sosem vágytam tenyésztőtől kutyára) de mikor a menhelyi kutyámat baleset érte összekapartam 200e forintot a műtétre, kezelésre, gyógyszerekre. Tehát a szükség nagy úr, az egész család besegített, suli mellett elmentem dolgozni és megoldottam, pedig azelőtt a 60ezer forint is horror összegnek számított nekem. Vágyhat az ember egy bizonyos kinézetű kutyára, és az hogy nem tudja kifizetni az árát nem mindig jelenti hogy nem is tudná eltartani. De az én véleményem is az hogy akinek nincs pénze rá, az fogadja el, és elégedjen meg egy menhelyivel.
2009. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!