Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pusztul el egy 5hetes...

I3oss kérdése:

Miért pusztul el egy 5hetes kiskutya kb 20 óra alatt?

Figyelt kérdés
Reggel 6óra körül semmi baja nem volt minden napos viselkedésével 21 órakor értem haza több szöri hívásra sem reagált holtan találtam könnyes szemmel felpuffadva. Gondoltam mérgezésre de akkor a másik két kutya? Az anyjának vannak időn közön ként rohamai (ritkák legtöbb esetben nyáron) de nem hiszem hogy ezt a kicsi örökölte, mivel régebben ugyan ilyen idős 2 kutyával történt ez akkor egy ételre gyanakottam. De a mostani anyatejet evett és páralkalommal kutyaszalálmit. kapott.
2014. márc. 8. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Megehetett valamit talán és bélelzáródása lett, vagy bélcsavar.

De lehetett akár valamilyen fejlődési rendellenessége is.

Még doki is csak találgatna boncolás nélkül.

2014. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Az anyjának se ártana egy állatorvos
2014. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, mit takar az, hogy rohamai vannak, de simán lehet örökletes. Ezer oka lehetett a kicsi pusztulásának, ezért sem kéne hozzáértésnélkül szaporítani.
2014. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fajtiszta kutyák, anyja nem éppen mai gyerek de fiatal korában amikor semmi baja nem volt 4 alom volt aminek semmi baja azotta vagy nyomtalanul eltűnnek vagy egyik naprol másikra holtan találjuk őket érdekesen mindíg amikor több időre távol vagyunk. Vagy mivel mérgezik meg hogy csak a kicsik pusztulnak el
2014. márc. 8. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ott a bibi. Hogy említed, a fiatalabb korát és a 4 almot. A kutya sokat ellett. Idősödik. Nem méreg végez a kicsikkel, hanem elpusztulnak és az anya megeszi, vagy elhordja valahova a halottakat.

Kizsigerelted a kutyád szervezetét. Ez a helyzet.

2014. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha így lenne nem hoszem hogy várna vele több mint 1hónapot hanem újszülötten ennémeg
2014. márc. 8. 23:46
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért van 20 órát egyedül hagyva a kertben egy 5 hetes kölyök???


A felelősség szó mondd neked valamit?


Nem valószínű,hogy mérgezés,sokkal inkább a gondatlanság és felelőtlenség végzett vele.Ahhoz már csak külön gratulálok,hogy a keverék kutyád már 4x fialt,árasztva a világra a teljesen felesleges szaporulatot.De persze szerinted ez nem gond,eszed ágában sincs ivartalanítani esetleg,hogy a már meglévő 2 millió gazdátlan kutyát tovább gyarapítsuk.

Ja,és még a jelenlegi kölykök is pusztulhatnak,téged ez sem zavar...



Miért élnek ilyen emberek???

2014. márc. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Talán nem kellene az anyját leelletni, hanem ivartalanítani kéne. Ha már nem értesz ahhoz, hogyan kell a kutyával foglalkozni a vemhesség alatt, majd az után, hogy a kölykök megszülettek, minek csinálod? A szaporítók tesznek ilyet!
2014. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg se merem kérdezni, hogy kapott-e már féregtelenítőt?
2014. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!