Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aggódom a kutyámért (? )

Aggódom a kutyámért (? )

Figyelt kérdés

Szóval egy életvidám parsonr ussel terrier. Tegnap este 2x hányt és rosszkedvű volt. Ebédmaradékot kapott amie lég fűszeres husi volt és az ő gyomra nem bírja(csak a mama nem tudta) azt hányta ki. Ma reggel már jobban van,de egy picit még mindig bágyadt (már nem hány,és a kedve is jobb valamivel)

Tudom,h ez a kutyáknák "nem nagy ügy" de én akkor is mindig nagyon bepánikolok mert aggódom érte :( ugye nincs baja?:((



2014. márc. 9. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Egy kutyát nem ételmaradékokkal kell etetni! Így nem csoda hogy hányt. Vegyél neki tápot vagy konzervet. Ha továbbra sem javul az állapota érdeklődj az állatorvostól.
2014. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem rendszeresen azt kap....csak megmaradt egy kicsi és a mamám odaadta neki
2014. márc. 9. 09:27
 3/10 kutya222 ***** válasza:
81%
Semmi baja!! ha eleve nem birja a füszerest akkor még jo hogy kihánnya! am meg rendszeresen a hideg kutya kaja se jo mert a végén attol fog hányni! ne agodj! am meg étel maradékot is lehet neki adni semmi baja nem lessz tölle!:)
2014. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
persze hogy lehet neki ételmaradékot adni, kedves első ne mondj hülyeségeket. igaz hogy nem állandóan, és nem is akármit, de akkor is lehet. és nyugi, ha már jobban van a kutya, és a kedve is jobb, akkor már rosszabb nem lesz :) biztos nem lesz már semmi baja :)
2014. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:). Annyira meg tudok ijedni mindig :s
2014. márc. 9. 09:37
 6/10 kutya222 ***** válasza:
45%
én is én azon is beparáztam hogy a macskám végig alutta a napot :c
2014. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Hülyeség, hogy nem kaphat ételmaradékot. Nyilván nem a 3-8 napja ott maradt kaját adták neki oda... valószínűleg az volt a baj, hogy túlzottan fűszeres volt a hús. Ha nem javul, holnap mindenképp vidd el az állatorvoshoz, de valószínűleg nem lesz baja!
2014. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen elég fűszeres volt! De most már sokkal jobban vana. Kutyus,jókedvű és játszik:))
2014. márc. 9. 10:17
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Mond meg a mamának,ha adni akar neki husit,megteheti,csak előtte mossa le.Akármilyen pörkölt vagy sült hús maradékot,csak simán lemosod,vagy beáztatod.Most volt egy rokonnál a kutya beteg.Egy elkényeztetett mindent megkapott kutyáról van szó,aki chipszen,pizzán,kebabon élt.Aztán egyik este elkezdett hányni,és jött belőle a vér elöl hátul.Napokig infúziózták,az orvos szerint felgyűltek a méreganyagok,de a labor szerint nagyon.Valami értéke a több ezerszeresére nőtt.Úgyhogy tényleg óvatosan.
2014. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most itt vannak, akik tényleg azért pontoznak le másokat, mert azt írták hogy emberi étel is adható a kutyának? Van aki nem tud minőségi tápot venni a kutyájának. Igen, adhatsz neki olyan ételt, ami ebédről maradt meg, de ne gyakran.
2014. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!