Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérdésem a következő! Aki...

Kérdésem a következő! Aki kutyapelust vásárol, honnan szerzi be, és mennyiért? Vagy nem e lehetne helyettesiteni valami hasonlóval?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 10:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

sok sétával akár mellőzhető is.....szoktatáshoz, vagy amíg nincs meg az oltás jó megoldás a macskaalom egy tálcában.


[link]

2009. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nézd...legközelebb arra válaszolj, amit kérdezek.. tudom, hogy kell szobatisztaságra nevelni, van egy 2 és fél éves kutyám, aki 4 honaposan teljesen szobatiszta volt... nem azt kérdeztem, hogy hogy, hanem hogy nincs e valami olcsóbb megoldás, mint az 1700-1800 forintos kutyapelenka, ami 2 nap alatt elfogy.. köszi!
2009. dec. 14. 10:29
 3/31 anonim ***** válasza:
59%

Az első válaszoló egy igazán korrekt választ adott neked, nehogymár még te legyél felháborodva...

A kutyával foglalkozni kell, nem pedig pelenkát adni rá. Ha meg nincs időd szobatisztaságra nevelni, miért sajnálod a drága pelenkát?? Ördögi kör.

2009. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
76%
Szerintem az első válaszoló a kérdésedre válaszolt normális hangnemben. És pont a második kérdésedre írta, hogy macskaalommal egy tálcában helyettesíthető a pelenka. (Én is így csináltam, amikor még nem volt szobatiszta az akkor még kölyök kutyám.)
2009. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 90Ft-ért veszem darabját a kutyapelusnak, Állatpatikában, de épp hétvégén mesélte bnőm, hogy ők egy kukászsákot szoktak leteríteni és rá összehajtva egy rossz törölközőt, evvel helyettesítik a pelust.

2009. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
igen ez nekem is eszembe jutott, vettünk jo nagy kukászsákot, rá a törölködzöt, de mivel ketten vannak, játszanak vele, a pesust meg arra használják amire kell... ki mondta hogy nincs idöm velük foglalkozni? egész nap velük foglalkozom... ahogy lehet megyünk le sétálni, szal okoskodást nem kértem. macskaalom nem jön be.... ok?
2009. dec. 14. 10:52
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

A szobatisztaságra neveléshez szükség van pelusra

(vagy egyébre. A kérdére válaszolva: patikában lehet kapni a Tena lady-nek olyan tipusát, ami pont az mint a kutya pelus)

Tehát ha lakásban laksz pl akkor ha látod h pisilni készül, akkor kiteszed az ajtó elé vagy mi? NEM, erre kell a pelus kedves előző! És lehet h vki nem tud 24/7 a kutya mellett ülni, mert esetleg dolgozik.

2009. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hopp, már nem az előző volt, de akinek nem inge ne vegye magára.

Nekem se jön be a macskaalom :S

2009. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
sajnos nincs állatpatika a közelbe, fressnapf, meg a kozmetika van, ahova járunk, de ott is 1800 forint volt 16db. kb. 2 nap alatt feléltük.:))
2009. dec. 14. 10:54
 10/31 anonim ***** válasza:
A macskaalom nálunk se jött be, volt akitől azt hallottam,h viledát használt.
2009. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!