Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ELÜTÖTTÉK! Lehet baja?

ELÜTÖTTÉK! Lehet baja?

Figyelt kérdés
Ma séta közben a puli kutyámat elütötte egy autó. A szüleim nem akarják orvoshoz vinni, mondván hogy semmi baja. Puffant...szerencsére nagy a szőre...aztán többször megpróbált felállni és lefutni az útról de mindig összerogyott. Az ölembe vettem és úgy fogtam sokáig, meg se mertem nézni hogy mi baja. Talpra állítottam, be volt húzva a farka és hiába szólongattam, mindenfele kapkodta a tekintetét de nem nézett rám, pedig ha szólok neki mindig rámnéz máskor. :( Gondolom ez a sokk miatt lehetett. Végül elindultunk, gondoltam úgy teszek mintha semmi se történt volna, és lassan kiengedte a farkát és aztán nagy nehezen elkezdett újra figyelni rám. Hazajöttünk, most teljesen olyan mint máskor, evett, vidám. De én félek hogy mégis valami baja eshetett. :/ A szüleim nem voltak ott, csak azt látják hogy olyan mint máskor. Lehet valami baja ha egyáltalán nem látszik rajta semmi?

2014. márc. 10. 17:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem. Semmi baja sincs azóta se hálistennek.
2014. márc. 15. 11:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Fantasztikus gazdik vagytok! Ha meg majd reggel felébredtek, és már nem él, akkor gondolkozzatok el egy kicsit, hogy nem lett volna-e jobb orvoshoz vinni..

És ha valami belső sérülése van?

2014. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy ha valami baja lenne, az ennyi idő alatt ne mutatkozott volna...Ismerem a kutyámat és figyeltem mindent, de abszolút változatlanul egészséges. Amúgy tényleg nem vagyunk jó gazdik ez tény, mert el kellett volna vinni orvoshoz de mint már mondtam nekem nincs ''szavam'' itt...
2014. márc. 17. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!