Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom elérni, hogy a...

Hogyan tudom elérni, hogy a kutyám úgy figyeljen engem mint ebben a videóban a gazdáikat?

2014. márc. 12. 18:29
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Minden megyen, de a kutya nem figyel rám, hanem elvan bambulva, nézelődik. Minden érdekli kivéve én. De a parancsokat egyből meghallja és megcsinálja. Akár póráz nélkül is a mezőn.
2014. márc. 12. 18:31
 2/21 anonim ***** válasza:
Taníts meg, hogy ha szólsz neki, nézzen rád és tartsa a szemkontaktust. Én egy ideje tanítom rá a kutyát, jutalomfalattal, de klikkerrel is el tudom képzelni. Sétánál felhúzott kézben van a kaja és már tudja, hogy ha szépen figyel, megkapja. Ilyenkor sokkal több mindent gyakorunk gyorsan egymás után, hogy ne a semmiért nézzen, hanem mert feladat lesz pár másodpercen belül. Menet közben leültetem, fektetem, fordulunk, tempót váltunk, egyre szebben és gyorsabban csinálja.
2014. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2014. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hú ez remek, kedves utolsó. Az én kutyám 12 hónapos. Még mindig meg lehet tanítani ilyenre?
2014. márc. 12. 19:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Biztosan meg lehet. Amúgy milyen fajta?
2014. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy ám a fajtája sem. Például egy kaukázusi juhászkutya az életben nem fog ílyen lelkesedéssel figyelni.
2014. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Szilvi & Argos ***** válasza:

Youtube-on írd be: puppy obedience training, heelwork, lábnál követés, stb...

Kézben kaja és vezeted...aztán kezed lassan kikerül a szeme elöl, kaja ritkul, stb-stb

2014. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Újfoundlandi a fajtája, az a baj, hogy itthon figyel rám, de ha kimegyek olyan helyre ahol sok a kutya. Ott már nem, ott a kutyák érdeklik.
2014. márc. 13. 06:16
 9/21 A kérdező kommentje:
Minden nap 1 órát gyakorlok vele mezőn. ( Mivel 1 hónap múlva engedelmességi vizsgát tesz) Én akarok lenni a legjobb és azt akarom, hogy úgy nézzen engem és figyeljen rám mint azokat ott és úgy is menjen a láb mellett, ne előttem 2-3 lépéssel, hogy fordulni is alig tudok.
2014. márc. 13. 06:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor itt a baj. Ő nem munkakutya, sose lesz ilyen motivált, mint a videóban. Minden kutyát a helyén kell kezelni! Ne legyenek irreális elvárásaid vele szemben!
2014. márc. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!