Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb.4-5 hetes kiskutyát már...

Kb.4-5 hetes kiskutyát már ellehet hozni? Kitett kutyákról van szó, és jelenleg egy menhelyen vannak.

Figyelt kérdés
Anyjuk tehát nincs, viszont esznek már áztatott szilárd ételt.
2014. márc. 13. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
azért jobb ha még kortársaik között vannak szerintem, szocializáltság miatt
2014. márc. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a helyedben még 8 hetes lesz. Szocializáció végett, és, hogy ne érje nagy sokk amikor új helyre kerül.
2014. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy le leszek pontozva, de én elhoznám a kiskutyát. Szegénynek sokk volt már az is hogy kirakták, nem hiszem, hogy azzal hogy szerető gazdikhoz kerül, akik foglalkoznak vele, túl nagy lenne a sokk az eddigiekhez képest.
2014. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bármikor bármilyen fertőzést össze tud szedni a menhelyen. Szerintem simán haza kéne vinni, tiszta szerető környezetbe. Ez lenne neki a legjobb.
2014. márc. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezted már a menhelyet, hogy egyáltalán kiadják-e? Nálunk nem adják senkinek, amíg nincs meg az összes oltása.
2014. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menhelyen általában megvárják a 8 hetest kort,legalábbis eddig bármilyen menhely oldalán 4-5-6 hetes kutyákat láttam,mindhez az volt írva,hogy 8 hetesen fogadhatóak örökbe,oltással és chippel,de az oltás programot a leendő gazdinak kell befejeznie.Szóval kétlem,hogy egy 4-5 hetes kölyköt oda adnak neked.
2014. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van, hogy 8 hetes.. de én már 5 éve járok ki önkénteskedni és mindenkit ismerek, és viszont ismernek engem is. A fél menhelyet betudnám fogadni, de mindig sikerült lebeszélni magam a dologról valami oknál fogva. De most nagyon belehabarodtam ebbe a kiskutyába és hajlandóak kiadni nekem, kivételt tenni, amiért ismernek és régóta "dolgozom" náluk. Csak nem tudom mennyire ajánlott.
2014. márc. 13. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!