Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan hanyatt dobja...

Állandóan hanyatt dobja magát, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A kutyám (kan, 9 éves lesz), állandóan hanyatt dobja magát (nagyon cuki :)), olyan nincs is hogy áll és úgy tudom simogatni, ez mit jelent?
2014. márc. 13. 11:03
 1/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Behódolás...így érzékelteti, hogz felette állsz a rangsorban...
2014. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet behódolás/megadás is, de az is lehet, hogy simán csak azt szereti, ha a hasát simogatod :) Régen az én kutyám is folyton eldobta magát, ha közeledtem felé, ma már nem nagyon csinálja :)
2014. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jah behódolás :D főleg mikor mész valahova és gyorsan behódolva az utadba veti magát hanyatt :D


Egy rossz megerősítés sok kutyánál előfordul hogy véletlen kifeküdt és ha túlsokat simogatjátok így akkor hozzászokik (főleg ha nem sokat van egyébként simogatva)


De az enyém pl oldja magát ilyenkor, szereti az embereket, de van hogy ezt választja ha valaki úgy nyúl hozz ahogy az neki nem tetszik.

2014. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!