Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aggódom érte, segítség?

Aggódom érte, segítség?

Figyelt kérdés

Üdv!


A kutyámat a héten műtötték, mert két rejtélyes púp volt a lapockája körül. Nem tudni mitől, de hatalmas és kemény volt mindkettő. Az orvos szerint nem fájt neki, de indokolt volt kiműteni. Véres savó volt benne, többszöri leszívásra sem múlt el/lett kisebb. Ennek lassan egy hete, minden rendben is van, ám tegnap a nyaka külső részére nőtt egy másik pukli. Ez más mint az előzőek, nem annyira kitüremkedő, inkább oldalában nagyobb, és nagyon puha, mintha folyadék lenne. Fogdostam, simogattam, szerintem nem fáj neki. Itthon van a műtét óta, állandó felügyelet alatt, tehát tutira nem verte be. Kapott kedden fájdalom csillapítót szuri formájában, de még csak nem is a púp közelébe. Ez a pukli pedig tegnap este nőtt, délután még nem volt rajta, éjszakára igen. Végig a szobában volt, tényleg semmit nem csinált. A púpkivágás össze volt kötve az ivartalanítással, mert már az is esedékes volt. Egyébként majdnem 1 éves, argentin dog szukáról van szó. Tudom, hogy érzékeny a bőre, de ennyire? Van bármi tapasztalatotok hasonlóról?


2014. márc. 15. 09:54
 1/3 bodnar edit ***** válasza:
49%
Tudod mi emberek azért megyünk orvoshoz , mert nem tanultuk nincs semmi tapasztalatunk! Így van ez az állatokkal is. Azonnal orvos! Én nem interneteznék ha az én kutyámról lenne szó. Azonnal orvos amíg nem késő. Ha még sem nagy a baj legalább nyugodtabb leszel.
2014. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonálj oda az orvosnak aki kezeli, biztosan tud segíteni.
2014. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

bodnar edit


Hát valami gusztustalanul bicskanyitogató a stílusod cicám. Valaki egyszer téged még nagyon szájba fog verni. Nyilván szarok a kutyámra, ezért viszem orvoshoz, ezért ivartalanítom. Ha ennyit sikerült leszűrnöd a kérdésemből, akkor egy nagyon buta kislány vagy, jobb ha meg sem szólalsz legközelebb. Nem is mondok többet, úgysem értenéd...

2014. márc. 15. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!