Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tudja h ha sír egy ember?

A kutya tudja h ha sír egy ember?

Figyelt kérdés

sose szerettem az állatokat, nem is foglalkoztam velük.

van egy kutyánk, nagyon hűségesen örzi a házat. bújik a lábamhoz mindig.

nagyon rosszul éreztem magam reggel, összejött minden és kimentem a teraszra sírni. de rettenetesen sírtam. és a kutya volt az egyetlen aki odajött hozzám és bámult. nézte ahogy sírok. és nyöszörgött. vagy nem is tudom h mondják ezt. de szomorúnak hangzott ez a hang. és odabújt a lábamhoz.

tudta h sírok? mintha együttérzett volna velem

19/L



2014. márc. 15. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Hogyne tudná.

Látszik, hogy tényleg nem értesz hozzájuk. A kutyák sokkal inkább tudnak így kommunikálni, mint ember alkotta vezényszavakkal, egyéb cirkuszi mutatványokkal.

A kutyák a lelkiállapotot nézik, és az abból adódó testbeszédet.

2014. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Azt konkrétan nem tudta, hogy sírsz, de azt érezte, hogy valami nincs rendben, szomorú vagy. A kutyák (és sok más állat) megérzik az ember hangulatát.
2014. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen tudják.

Azt is tudják jelezni, hogy ha valamelyik szerved beteg.

Volt egy kutyatámadásom, megsérült a szemem, azóta sem jött rendbe. Gyakran iszonyatosan fáj. A kutyáim olyankor mindig odanyomják az orrukat a szememhez. Mindig a sérülthöz, a másikhoz sosem.

2014. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

elgondolkodtam h az állítólagos családtagjaim le se szarták mi van velem, csak a kutya érdeklődött irántam.

ezekszerint egyik másik kutya érzelmileg intelligensebb mint néhány ember

2014. márc. 15. 15:51
 5/12 anonim válasza:
74%
Nekem anno a kutya volt az első, aki tudta, hogy terhes vagyok (bújt a hasamhoz feszt....:))
2014. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akiteki ***** válasza:
27%
Az "állítólagos" családtagok tudják, hogy csak hiszti. A kutya nem érzi, csak a hangulatod, amit átvesz.
2014. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem hiszti volt. összevesztek velem, és az egyik testvérem megütött és megrúgott.
2014. márc. 15. 16:08
 8/12 A kérdező kommentje:
de ez most lényegtelen
2014. márc. 15. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha sírok, a kutyám mindig odabújik és bököd az orrával, nagyon jól tud esni, pedig szerintem valójában csak azért jön oda, mert nem érti, mit vinnyogok. :)
2014. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Az én kutyám is csinálja, sőt a cicám is. Még sírni se kell hozzá, elég, ha szomorúan ül le valaki. Biztos úgy működik, ahogy mi is látjuk rajtuk, ha valami nincs rendben... És őket sokszor tényleg jobban érdekli, mint némely embert.
2014. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!