Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?...

Iro Alfonz kérdése:

Milyen kutyát ajánlanátok? Lehetőleg kerüljétek el a padlócirkálókat. Hatalmas nagy kertünk van, de neki ellenne kerítve egy nagy rész, hogy kényelmes legyen neki. Minden napomat suli után rá szánnám, addig szüleim meg bátyám foglalkoznának vele.

Figyelt kérdés
Közepes-nagy kutya között filózok, fajtiszta, 8 hetes lenne nekem az ideál. Nincs kisgyerek a házban, kedvencként tartanám ill. mindennap sétáltatnám tőle függően, meg játszanék vele, reggel este kaja, tanítanám + kutyasuli. Szuka lenne amúgy.
2014. márc. 17. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, akkor ilyen hozzáállással NJ-t se vegyél... Vagy ha igen, csak és kizárólag olyan tenyésztőtől, aki nagyon rámegy a show vonalra. Egyébként ki kell hogy ábrándítsalak, a NJ szőrével rengeteg a macera (hetente legalább fésülni kell) és idős korára nagyon oda kell rá figyelni!
2014. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam. 2 réteges azt hiszem a szőre, ja elég necces. Meg amikor vedlik az nagyon durva a hátsó meg a bal oldali szomszédnak is olyanja van, bámultam mint ... a retikülre mikor megláttam azt a 10 kilónyi szőrt. Na várok a kövi hónap végére kábé akkora meglesz a kert, meg minden a kutyához vmi labot vagy mudit szerzünk. Amúgy nekünk volt vagy 4 tacskónk azok bírták a hideget mondjuk volt itt kint mindenhol meleg hely.
2014. márc. 17. 21:03
 13/18 anonim válasza:

En meg mindig a mudit ajanlom.

Nem hullatja a szoret, nagyon puha a szore.

Hat amig kicsi talan lehet mas allatokkal baratkoztatni.

Mi utaljuk a macskakat ugyhogy a kutyank macskairto lett.

Csak neveles kerdese

2014. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Had legyek gonosz. Menj el pár menhelyre, meg fogod találni az jgazit. Èn is fajtisztát szerettem volna, aztán egy keverèk bejött a kapun...
2014. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vègiggondoltad, hogy 12-15 èvig napi sèta, etetès, az*r pucolás, èvente oltás...
2014. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Eddig is volt kutyám, végig. Mindig ideszegődött kóbor kutya meg születtek meglévőktől, tacskótól-mindenféle keverék-1x németj. Tudom, hogy hatalmas felelősség egy kutyus.
2014. márc. 17. 22:02
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy kutyát ápolni,nevelni,ki kell elégíteni az igényeit.Ilyen apróságok mint a fésülés kiakadsz, akkor jól gondold át a kutya tartást.


Az utolsó hozzászólásodhoz meg inkább nem fűznék semmit,csak,hogy felelőtlenek voltatok!

2014. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék, esetleg fajtamentés?
2014. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!