Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy Beagle?

Westie vagy Beagle?

Figyelt kérdés
Melyik jobb családi kutyának?

2014. márc. 18. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem... Vagy mindkettő. Igaziból a legnagyobb baj velük a "cukiságuk", aminek következtében teljesen félrenevelik őket a gazdik. Agyonszeretgetik, semmi fegyelem, aztán jön a kutya "öntudatosabb" énje, és nem értik, mi történt. Ha már választani kell, Westie-re szavazok.
2014. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egyik terrier, a másik vadászkopó. Szerinted?
2014. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Westie màniàs vagyok, imàdom a jellemüket!!!!
2014. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő nehéz eset, de talán a a westie kevésbé nehéz... de igazából azt mondanám, hogy egyik sem.
2014. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyit tudsz vele foglalkozni, mennyi mozgást tudsz neki biztosítani, van kisgyerek a családban, van kerted, ha van félted-e a virágokat stb.? Egyébként már mindkét fajtát tartottam, és mindketten kiváló családi kedvencek, de határozott gazdi illik hozzázuk. Mivel a westie terruer, a beagle pedig vadászkutya, nagy a mozgásigényük és szeretnek ásni. Szóval az udvaron, a sétáknál megmutatkozik a vadászösztönük, aktívak, játékosak. A házban viszont csendesek, igazi kanapékutyák (ha megfelelő nevelést kaptak, és le vannak mozgatva.)
2014. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Westieről tudok nyilatkozni..

Ez egy terrier persze aranyos és lehet szeretni de attól függetlenül egy makacs terrier határozott ember kell hozzá. Alapjáraton véve okos ami hátrány is mert ha valamit egyszer engedsz azt mindig szabad. Jól ki lehet vele jönni én imádom az enyémet. Attól függ hány évesek a gyerekek ha vannak.

2014. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó, ha rendesen van nevelve és foglalkozva vele. Viszont kezdőnek beagle-t nem ajánlok. Mondjuk nekem egyébként se kéne, ha már választanom kellene, akkor inkább egy westie.
2014. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A beagle csak tapasztalt kutyásoknak való.

De tényleg, mit takar a "családi kutyának"? Mert ugye van a sportos család, a bent ülős család, az elfoglalt család stb... Mondjuk mindkét fajta aktívabb családoknak lehet csak jó.

2014. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mind kettő ideális családi kutya.
2014. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 T.sára válasza:
Èn a Westie-t választanàm. A Beagle nekem túl ugrálós.
2014. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!