Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya a...

Szerintetek melyik kutya a jobb és miért : a Westie, a Beagle vagy a Yorkie?

Figyelt kérdés
??????
2010. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
71%

ezek közül? talán még a westie ... jó kis terrier vére van, de nem annyira önfejű

a yorkie-k kis elkényeztett tömegkutyák, márcsak azért sem kellene mert minden HP-nak az van

a beagle meg kis önfejű falkakutya ... az emberközpontubb, könnyebben kezelhető kutyákat szeretem

2010. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
40%
Westie!! esetleg beagle, de yorkie neeee! Bocsi, a yorkie kedvelőknek!
2010. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, milyen célra tartanád a kutyát. Ha csak divatozni akarsz, yorki, ha már egy kicsit kutya formájú kutyát akarsz, de legyen szobacirkáló akk westie, de ha egy kis bohócot akarsz, aki igazi kutya és még ráadásul aranyos is akkor beagle!
2010. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
ahogy látom eddig mindenki a yorkie ellen van de vajon miért ?
2010. márc. 10. 20:33
 5/54 A kérdező kommentje:
én nem divatra akarnám használni hanem foglalkozni is sokat vele.... h okos kutya legyen akármelyik a 3 közül !!
2010. márc. 10. 20:34
 6/54 anonim ***** válasza:
0%
BEAGLE!!! nem fogod megunni...
2010. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
azért szeretnék ebből a 3 fajta kutyából választani h milyet vegyek mert én házba is szeretném tartani :D vagyis főleg ott csak hát lenne az udvaron is :D
2010. márc. 10. 20:38
 8/54 anonim ***** válasza:
83%
Azért vannak a yorkik ellen mert rengetek az idegbeteg és gyenge yorki mert nem megfelelő helyről veszik. Ez NEM a kutyák hibája hanem az embereké! Egy yorki is lehet imádni való és okos kutya HA tenyésztőtől van véve, rendes helyről. Amúgy nálunk meg inkább a westi az hogy minden második embernek olyan van. Csak itt a téren van három. De sokkal több van felénk westiből mint yorkiból. Amúgy én a beagle-ra szavaznék. De mindhárom kutya más tulajdonságokkal rendelkezik neked kell tudni, hogy melyik a hozzád való. De mindenképp rendes helyről vegyél kutyát. Különösen a yorkinál ügyelj erre mert rengeteg a szaporító.
2010. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Én nem ellenzem a yorkie tartását. utsó válaszoló vok. Csak szerintem nem kutya. úgy értem, hogy egy macska nagyobb nála és simán leteperi! Azok a kutyák nagyon édesek, de semmire nem jók. A beagle-vel lehet agility-re menni, és több mindenre jó, mint egy yorkie!
2010. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Bocsi, már nem utolsó vok. 20:32
2010. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!