Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így tényleg hatásos?

Ez így tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Ha a kutya nem eszi meg a tápot el kell venni előle?

Ez nálatok bevált? Mert nem merem megpróbálni. De tényleg nem lesz baja,ha egy napig nem kap ételt? És ebből tanulnak? Egy száraz tápot nem evett edig meg,de kipróbálom ezt ha hatásos.

Köszi a válaszokat. :-)



#táp #éhes #tápmegvonás
2014. márc. 18. 15:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ok. Majd megpróbálom a Britet,de amíg itt van ez a 3 kiló Romeo addig azt eszi. Most mentem ki elvenni tőle,mert már előtte volt egy 15 perce,aztán jött az ajtóba cukin nézni. De nem adott neki senki semmit,ahogy ismerem holnap már úgy fog enni....
2014. márc. 18. 19:32
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is volt sztrájk időszak, 1 hétig nem evett, emellett ugyanúgy mozgattam, sőt még jobban. a 7. napon kirágta a táposvödröt és addig evett míg már nem tudott mozdulni (munkavonalú nj). Jó kis menet volt utána szedni a fost meg adni neki a különféle emésztéssegítőket.
2014. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk hol az egyik hol a másik kutya sztrájkolt régebben.Mondjuk régen elvoltak kapatva nagyon.

Most már évek óta alkalmazom az elvevős módszert és beválik mindig, vmikor 1 nap koplalás elég,de volt amikor 5 napig semmi és az 5.napon eltűnt a kaja a tálból,de ez az elején volt.Amikor rászoktattuk őket,hogy az van amit eléjük rakunk.


Most már BARF étrend szerint étkeznek az ebek és minden zöldséget,gyümölcsöt és húst szívesen esznek.Mondjuk amikor nem jutok úgy húshoz akkor tápot kapnak.De nem volt gond sose,hogy egyik nap fincsi husi,tojással,zöldséggel másnap száraz táp, ugyan úgy ették.

Sőt ha esetleg vmi tésztás,húsleveses maradék van azt is oda adom neki.

És másnap ugyan úgy megeszik a szárazat.


Szóval,etetés terén a kutyákat nem szabad elkapatni,mert jön a válogatós kutya akit persze mindenki sajnál.


Két 5 kg-os padlócirkáló gazdija vagyok,nem mondom,hogy nem sajnáltam őket amikor 2.-3. nap is csak ácsingóztak a tálnál,kaja időben és nem kaptak semmit.


De néha erősnek kell ebben lenni.Hiszen a kaját elé raktuk,ha éhes evett volna.Ennyi.

2014. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
77%

" 2.-3. nap is csak ácsingóztak a tálnál,kaja időben és nem kaptak semmit."


Ezt rosszul fogalmaztam,kaptak enni,csak nem ették meg és ott voltak,hátha kapnak mást is a táp mellé

2014. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%

Hát nekem az egyik kutyám válogat. Kicsi korától ezt játszuk, hogy ha nem eszik akkor sem kap mást és max 10 percet várok, hogy egyen, de van hogy 1 perc után ő le is lép és megy a helyére magától. Soha egyszer sem engedtem neki. Jobb esetben 1-2 napig nem eszik, rosszabb esetben 4-5 napig is bírja és az azért látszik rajta. Nálam sajnos sose volt olyan, hogy tanult belőle és azóta nem csinál ilyet :( Rendszeresen előjön nála, pedig már jó ideje BARF-ozunk és a húst is simán ott hagyja, ha olyanja van.

Bezzeg a másik kutya, ha valamit nem enne meg szerintem azonnal indulnánk az orvoshoz mert akkor biztos, hogy komoly baja van :D

2014. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Imola Ágnes ***** válasza:
Van 10 perce aztán elveszem.... soha enm volt olyan hogy el kell vegyem...soha semmit nem hagy ott. Nálam az első naptól ez van, így soha nem volt válogatós kutya gondom. Ha nem eszi meg rögtön a kajáját, azonnal orvoshoz iszem, mert egyértelműen gond van. Soha nem kell azon gondolkozzak, hogy vajon csak nem éhes, és azért nem ette mag, vagy azért mert beteg.
2014. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Egy napot bírt ki kaja nélkül. Úgy befalta,hogy 2 perc után nem lett volna mit elvennem előle.
2014. márc. 20. 16:26
 28/28 Szilvi & Argos ***** válasza:
Könnyen ment :)
2014. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!