Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Torpe spánielen kivul melyik...

Torpe spánielen kivul melyik kutyus ajánlott kis lakásba amelyik nem ugatos?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Milyen az a törpe spániel? Egyébként az összes rövidszőrű kutya elvan lakásban, illetve azoknak kell is bent lenni. Pl. egy KÁJ vagy egy kau megbolondul lakásban, meg szerintem egy bordernek sem jó,ha nincs kert (meg a gazdi dolgát is megkönnyíti). Ennek ellenére a legtöbb nagytestű kutya is jól elvan lakásban, főleg, hogy általában pl az óriás testűek lustábbak, míg a kiskutyák pörgősebbek.

Tehát majdnem minden kutya jó lakásba, ha ki van elégítve a mozgásigénye.

2014. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A törpe spanci a Cavalier egyik beceneve.
2014. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem egy lakásbordert ismerek tök jól elvannak köszönik :)


A fent említett nagytesű pásztorokon kívül(komondor, mijorit, kau, káj) kb bármit lehet tartani lakásban.

2014. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ezt nemtudtam, köszi a felvilágosítást, mondjuk nekem A Spániel mindig az angol cocker volt:)

A borderekről meg az előbb említett csak személyes vélemény. Engem tuti megölne az ideg, ha napi 8órát kéne punnyadnia a lakásban utána meg 2-3 órákat fárasztani...

Amúgy az ugatás meg tipikusan lenevelhető szokás...

2014. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah csak egy border tényleg mozgtja magát a kertben, ha nem sétálsz foglalkozol vele annyit mint amenyit egy panelba tennéd akkor abban a kertben nem lesz növény egy éven belükl az garantált :D


Nah de nem akarok offolni, bocsánat érte.

2014. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

offoljunkXD

tényleg bocsi.

Én sem azt mondom, hogy kitesszük a kertbe és annyi, nekem dobim meg németjucim van, és néha még a dobi is sok, mikor napi 2 óra kerózás után a németjucival bezuttyanunk a hintaágyba a dobi meg még hozza a labdát... egy bordert tuti nem bírnék lemozgatni...

Bérházba meg még durvább lenne... Mondjuk én hálát adok a kertért, mert ott legalább fárasztják egymást...

2014. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nemet törpe Spicc -em volt annyit ugatott nem lehetet bírni vele :(


A törpe spániel-re azt olvastam ,hogy csendes :)

2014. márc. 19. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!